Zmiana na stanowisku szefa targów interpack

Zmiana na stanowisku szefa…

Na poczatku września br. Thomas Dohse (50 l.) został nowym szefem targów interpack. Dohse zastąpił na tym stanowisku Bernda Jablonowskiego, który awansował do zarządu Messe Düsseldorf.

Dohse stworzył doskonałą sieć powiązań w globalnym przemyśle opakowaniowym i związanym z nim przemyśle przetwórczym. Jest członkiem zespołu interpack w Messe Düsseldorf od 2005 roku i kierował targami interpack 2017 na poziomie operacyjnym jako zastępca dyrektora.

Tegoroczne targi interpack w Düsseldorfie, które pierwotnie miały odbyć się w maju br. zostały, jak wiele innych imprez targowych, przełożone na przyszły rok. Najbliższa edycja targów będzie miała miejsce w dniach 25 lutego - 3 marca 2021 r. i, jak informują organizatorzy, wszystkie miejsca nadal są zarezerwowane.

- interpack jest najważniejszym wydarzeniem w międzynarodowym przemyśle opakowaniowym, i zwłaszcza w czasach kryzysu dostarcza kluczowych bodźców do budowania pomyślnej przyszłości dla zaangażowanych firm. Dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby zagwarantować najlepszą możliwą ochronę zdrowia osób przybywających do naszego centrum targowego - podkreśla Thomas Dohse.

W związku z obecną sytuacją Messe Dusseldorf wdrożyło szereg zabezpieczeń, pod hasłem „PROTaction - Back to Business”. Pierwszym wydarzeniem, które odbyło się w nowym reżimie sanitarnym była wystawa Caravan Salon.


Czytaj więcej:
Targi 1283
COVID-19 190