Znamy termin targów interplastica 2019

Znamy termin targów interplastica… Kolejna, 22 edycja Międzynarodowych Targów Tworzyw Sztucznych i Kauczuku odbędzie się w Moskwie w dniach 29 stycznia - 1 lutego 2019 roku na terenach Expocentr Krasnaya Presnya w Moskwie. Organizatorzy Messe Düsseldorf i jego spółka zależna OOO Messe Düsseldorf Moskwa oczekują, że weźmie w nim udział około 600 firm z Rosji i innych krajów.

Ożywienie w głównych segmentach rynku w Rosji doprowadziło do zwiększenia popytu na wyroby z tworzyw sztucznych i gumy. Producenci inwestują w nowoczesne technologie i materiały produkcyjne, aby sprostać rosnącym wymaganiom. Jako wiodące targi przemysłu tworzyw sztucznych i kauczuku w Rosji, wystawa interplastica 2019 chce zapewnić biorącym w niej udział przedsiębiorcom możliwość wejścia na ten lukratywny rynek. Kategorie wystawiennicze obejmą szeroki asortyment maszyn i urządzeń dla sektora przetwórstwa tworzyw, surowce i materiały pomocnicze, a także wyroby z tworzyw sztucznych i gumy.

Odwiedzającymi będą głównie producenci surowców, producenci i użytkownicy wyrobów z gumy i tworzyw sztucznych z Rosji i krajów byłego Związku Radzieckiego.

interplastica to część marki Global Gate, za pomocą której Messe Düsseldorf realizuje swoją globalną działalność na rzecz przemysłu tworzyw sztucznych i kauczuku. W portfolio marki znajduje się dziesięć imprez targowych, które wykorzystują kompetencje i doświadczenie zdobyte podczas organizacji międzynarodowych targów nr 1 na świecie dla tego sektora - K w Düsseldorfie w Niemczech. Wszystkie wydarzenia odbywające się pod egidą Global Gate to profesjonalne platformy komunikacyjne obsługujące rozwijające się rynki w Europie Środkowo-Wschodniej, na Bliskim Wschodzie, w Afryce Północnej, Chinach, Indiach i Azji Południowo-Wschodniej.

Równolegle z targami interplastica odbywać się będą targi targi przemysłu opakowaniowego i związanych z nim sektorów przetwórczych - upakovka. Na wystawie w styczniu 2018 roku swoje innowacje zaprezentowało około 900 firm z 30 krajów, a zwiedziło je 24 900 osób.

Źródło: Messe Düsseldorf GmbH