interplastica i upakovka - strategia podwójnej wydajności

interplastica i upakovka -…

Tegoroczne targi interplastica oraz upakovka odbędą się równolegle od 29 stycznia do 1 lutego 2019 r. w Expocentre Fairgrounds w Moskwie, co oznacza, że zwiedzający po raz kolejny będą mogli zapoznać się z pełną gamą zgromadzonych w jednym miejscu produktów dla przemysłu polimerów i opakowań.

Zasada "łączenia" targów w tym samym miejscu i w tym samym czasie tworzy wszystkie niezbędne warunki dla specjalistów odwiedzających w poszukiwaniu indywidualnych i złożonych rozwiązań w swoich branżach. Organizatorzy liczą, że połączenie przemysłu polimerowego i opakowaniowego na wystawach interplastica i upakovka da wystawcom i zwiedzającym podwójny efekt.

Interplastica to wiodące targi tworzyw sztucznych w Rosji i Europie Wschodniej. Wszystkie narzędzia branży polimerowej są przedstawione w jednym miejscu: od pomysłu do rozwiązania, od surowców i sprzętu do produktów końcowych. Demonstrowane wtryskarki,  wytłaczarki, urządzenia peryferyjne oraz  oprzyrządowanie spełniają potrzeby przetwórców na każdym etapie cyklu produkcyjnego, a konkurencyjne oferty od globalnych dostawców pozwalają na montaż całej linii i dokonanie najlepszego wyboru według typu maszyny, kraju pochodzenia i marki. Różnorodność produktów prezentowanych przez wystawców będzie uzupełniona bogatym programem wydarzeń informacyjnych: dla uczestników i zwiedzających będzie pracować platforma biznesowa Polymer Plaza w pawilonie numer 1, forum 3D fab + print Rosja w pawilonie 2.3, konferencja Ekstruzja Rosja-2019 w Sali Furshetova.

Upakovka oferuje szeroką gamę innowacyjnych produktów i usług, które pomogą zwiedzającym poznać nowe trendy i możliwości na rynku opakowań. Na wystawie znajdą się zarówno gotowe opakowania, jak i różne materiały opakowaniowe do produkcji artykułów spożywczych, wyrobów piekarniczych i cukierniczych, kosmetyków i produktów farmaceutycznych, towarów konsumpcyjnych i przemysłowych, a także napojów. W 2019 r., po raz pierwszy w trakcie czterech dni, będą otwarte dwa obszary biznesowe Innovationparc 1 i 2, dzięki którym zwiedzający będą mogli uczestniczyć w jeszcze wiekszej ilości seminariów na temat aktualnych zagadnień rynkowych.