Czasopisma, Publikacje.
Uzupełnij swoją bibliotekę, zdobądź praktyczną wiedzę.

Plast Echo

Luty 2021
2-2021/9

Plast Echo jest czasopismem wydawanym przez Plastech.pl, największy polski serwis internetowy dla branży przetwórstwa tworzyw sztucznych.

PlastNews

PlastNews jest profesjonalnym pismem skierowanym do ludzi mających na co dzień kontakt z przemysłem tworzyw sztucznych. Na łamach miesięcznika poruszane są istotne zagadnienia dla branży. W każdym wydaniu PlastNews czytelnicy znajdują informacje rynkowe i przegląd najświeższych wydarzeń oraz nowości. Ułatwiamy podjęcie decyzji przy zakupie surowców i maszyn.

Tworzywa Sztuczne w Przemyśle

Serdecznie zapraszamy do współpracy przy tworzeniu dwumiesięcznika, którego celem jest rzetelne informowanie o nowościach, sprawdzonych produktach i technologiach, liderach w naszej branży i jej najistotniejszych problemach.

Ważenie, Dozowanie, Pakowanie

Łatwe pozycjonowanie FESTO Sp. z o.o.
nr 2 (78) 2020

Czasopismo wydawane jest z myślą o czytelnikach zainteresowanych szeroko rozumianą tematyką ważenia w procesach przemysłowych, dozowania oraz pakowania. Na łamach tego periodyku znajdą Państwo ciekawe artykuły naukowe i techniczne opisujące systemy ważąco-dozujące, maszyny i urządzenia pakujące z ich zastosowaniem