Lipiec-Sierpień 2023 4-2023/33

4-2023/33

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z kolejną, wakacyjną odsłoną magazynu "Plast Echo". W najnowszym numerze dwumiesięcznika znajdą państwo aż pięć wywiadów - tym razem naszymi rozmówcami byli m.in. Ada Leung, dyrektor Adsale Exhibition Services (firmy organizującej targi Chinaplas), Ursula Steiner, prezes zarządu spółki Dopak oraz Joost d’Hooghe, wiceprezes Nexeo Plastics.

Jeśli chodzi o artykuły specjalistyczne naszych stałych autorów, Marta Lenartowicz-Klik przygotowała tekst dotyczący aseptyczności PVC, zaś Karol Niciński skupił się na przedstawieniu charakterystyki fluoroelastomerów i odniósł się do prowadzonych na świecie działań mających na celu zaklasyfikowanie tych substancji jako związków per- i polifluororalkilowych (PFAS).

Miło nam także poinformować, że do grona naszych felietonistów dołączyła kolejna, trzecia już osoba. Począwszy od tego wydania, na łamach "Plast Echo" będą państwo mogli zapoznać się z przemyśleniami Beaty Snopkiewicz (Targi w Krakowie) na temat bieżących zagadnień i trendów związanych z branżą targową.
Zamów Prenumeratę
6 numerów w wersji drukowanej z przesyłką tylko 116,64 zł rocznie