Maj-Czerwiec 2023 3-2023/32

3-2023/32

Najnowszy, majowo-czerwcowy numer "Plast Echo" jest już dostępny dla czytelników. To niezwykle obszerne wydanie, liczące aż 136 stron, zdominował Przegląd nowości rynkowych, którego tworzenie stało się już naszą redakcyjną, majową tradycją - w tym roku swoje oferty zaprezentowała w nim ponad setka firm, którym serdecznie dziękujemy za tak liczny odzew.

Uwadze polecamy także cztery ciekawe wywiady, których wspólnymi motywami przewodnimi są technologiczne innowacje, nieustanny rozwój i stawianie na nowoczesność - rozmówcami red. Jacka Leszczyńskiego byli tym razem: Krzysztof Wilk (prezes firmy Koltex PRS), Vladimir Dunajewski (dyrektor generalny w Bole Europe Technology), Jacek Wójcik (dyrektor firmy Canexpol) oraz Reha Yelken (dyrektor sprzedaży w Polimer Teknik).

Jak zawsze w numerze znalazło się również miejsce na treści bardziej specjalistyczne. Szczególnie zachęcamy do lektury drugiej części artykułu Marty Lenartowicz-Klik na temat morfologii polimerów oraz tekstu Karola Nicińskiego, który stara się odpowiedzieć na istotne pytanie, czy guma może być bardziej "zielona". Na uwagę zasługuje również artykuł Maurycego Szwajkajzera, w którym autor przedstawił najważniejsze informacje dotyczące chłodnictwa.
Zamów Prenumeratę
6 numerów w wersji drukowanej z przesyłką tylko 116,64 zł rocznie

Pozostałe wydania

Special edition for the fair
10-2022/29
Special Edition - K 2022

Reportaże

Forum