Październik 2021 10-2021/17

10-2021/17

Tematem przewodnim październikowego numeru "Plast Echo" są opakowania. W najnowszym wydaniu znajdziecie państwo Przegląd ofert, w ramach którego firmy reprezentujące sektor opakowaniowy przedstawiły najistotniejsze informacje o produktach ze swojego portfolio. Uwadze polecamy również artykuł Marty Lenartowicz-Klik dotyczący wszechstronności opakowań oraz ich przyszłości rynkowej, a także tekst Małgorzaty Chomiuk, poruszający ważną kwestię ekoprojektowania.

Pozostając przy tematyce opakowaniowej, zachęcamy do lektury wywiadu z Hanną Zdrojewską, dyrektorką projektu Targów Taropak. Wśród poruszonych w rozmowie aspektów znalazły się m.in. te dotyczące organizacji tegorocznej edycji wydarzenia, jak też planów rozwoju projektu. Z kolei Tomasz Sielski, dyrektor operacyjny w firmie WW Ekochem, opowiedział red. Jackowi Leszczyńskiemu o początkach przedsiębiorstwa, aktualnym profilu jego działalności oraz ciągłym rozwoju jego oferty.

W październikowym magazynie znalazło się miejsce również na inne interesujące teksty. Karol Niciński opowiada w swoim artykule o wpływie przemysłu gumowego na środowisko, zaś Maurycy Szwajkajzer w sposób przystępny przybliża zagadnienia związane z chillerami.Zamów Prenumeratę
6 numerów w wersji drukowanej z przesyłką tylko 116,64 zł rocznie

Pozostałe wydania

Special edition for the fair
10-2022/29
Special Edition - K 2022
8-2022/27

Reportaże

Forum