Sierpień 2021 8-2021/15

8-2021/15

W sierpniowym numerze "Plast Echo" znajdą państwo jak zawsze szereg ciekawych i merytorycznie dopracowanych materiałów. Jędrzej Kowalczyk, prezes zarządu polskiego oddziału firmy Fanuc, w rozmowie z red. Agatą Mojcner opowiada m.in. o tym, jak powstało to japońskie przedsiębiorstwo i w jaki sposób się rozwija, a także o najważniejszych aspektach dotyczących robotyki przemysłowej i automatyzacji produkcji. Z wywiadu, którego udzielił red. Jackowi Leszczyńskiemu Krzysztof Wiśniewski, prezes Eurocast, można natomiast dowiedzieć się, jak wygląda aktualne portfolio firmy oraz jak radzi sobie ona z kryzysem surowcowym.

Na łamach ósmego w tym roku wydania naszego magazynu znalazły się także interesujące artykuły naukowe. Marta Lenartowicz-Klik postawiła sobie za cel przybliżenie czytelnikom charakterystyki poliwęglanu, tworzywa sztucznego o unikalnych właściwościach, które wykorzystywane jest globalnie w szerokim spektrum zastosowań. Z kolei Karol Niciński skupił się na przedstawieniu roli, jaką odgrywa guma w sektorze poligrafii.

Okładkę sierpniowej edycji "Plast Echo" zdobi fotografia jednego z dzieł polskiej artystki, Anny Becherki, która tworzy wyjątkowe prace z materiałów pozyskanych ze starych kabli, głównie komputerowych. Dzięki jej uprzejmości mogliśmy zaprezentować państwu wybrane projekty z portfolio marki BECHANN, których zdjęcia umieściliśmy w galerii znajdującej się wewnątrz numeru.

Zamów Prenumeratę
6 numerów w wersji drukowanej z przesyłką tylko 116,64 zł rocznie