Colormark

Producent opakowań foliowych, nadruki fleksograficzne, produkcja folii, worki, torby reklamowe


Dane kontaktowe:

ul. Szpinakowa 2
Polska, 91-490 ŁódźFirma Colormark istnieje na rynku opakowań foliowych od 1997 roku.

Jesteśmy RODZINNĄ firmą w 100% z kapitałem Polskim. Nasz zakład produkcyjny znajduje się w Łodzi w pobliżu największego skrzyżowania AUTOSTRAD A1/A2. 90% przychodów generuje produkcja OPAKOWAŃ FOLIOWYCH.

Produkujemy opakowania foliowe z folii miękkich takich jak: LDPE, HDPE, MDPE, OPP, CPP przeznaczone dla wielu gałęzi przemysłu i handlu. Głównymi naszymi odbiorcami są firmy produkcyjne i handlowe ale również agencje marketingowe i reklamowe.

COLORMARK to również drukarnia fleksograficzna, dzięki czemu możemy zaoferować naszym Klientom opakowania foliowe z nadrukiem wysokiej jakości. Firma Colormark posiada również własną pracownię DTP (Desktop Publishing - przygotowanie do druku) oraz naświetlanie form drukowych), dzięki czemu wykonuje obróbkę graficzną projektów wraz z wykonywaniem matryc fotopolimerowych. Pozwala to na kompleksową i szybką realizację nawet najtrudniejszych zamówień klienta.

Firma Colormark to nie tylko producent oferujący folie polietylenowe oraz worki foliowe z nadrukiem ale również dystrybutor farb fleksograficznych  i dodatków dla drukarni FLEKSOGRAFICZNYCH I przetwórstwa Tworzyw sztucznych. COLORMARK jest przedstawicielem  włoskiego producenta farb firmy COLORPRINT.


Kategorie

1. Wyroby » Opakowania » Torby i worki » Worki