Opakowania

Opakowania są niezbędne w dzisiejszym świecie: zabezpieczają produkt przed uszkodzeniem, dostarczają informacji, przyciągają wzrok konsumentów. Opakowania mogą być wykonane z różnych materiałów, np. z tworzyw sztucznych, papieru, szkła, metalu czy drewna. Współczesne opakowania są coraz bardziej pomysłowe - mogą wskazać, czy zapakowana żywność jest świeża oraz chronić przed fałszerstwami.

Wiadomości

Webinarium „2021 Recycling

Webinarium „2021 Recycling PET Thermoforms"

Już 16 grudnia o godzinie 14.00 rozpocznie się webinarium "2021 Recycling PET Thermoforms", które zajmie się kluczowymi tematami związanymi z termoformowaniem PET pochodzącego z recyklingu.
Ampacet wprowadza koncentrat

Ampacet wprowadza koncentrat antyzamgleniowy FRESH+

Firma Ampacet wprowadziła na rynek FRESH+ 1032 AF (1001032-E), nowy specjalny koncentrat antyzamgleniowy przeznaczony do modyfikacji opakowań foliowych, który oferuje również wyjątkowe właściwości poślizgowe i możliwości obróbki folii na automatach do pakowania.
Grupa Plast-Box – rosną przychody

Grupa Plast-Box – rosną przychody, marże pod presją

Grupa Plast-Box, producent opakowań z tworzyw sztucznych, po trzech kwartałach 2021 roku osiągnęła przychody na poziomie 197,6 mln zł, co jest wynikiem lepszym o 25,6% od zeszłorocznych 157,4 mln zł. Zysk operacyjny (EBIT) wyniósł 10,8 mln zł, EBITDA 22,3 mln zł, zaś skonsolidowany zysk netto 9,0 mln zł.
Ponad 7,75 mln uszkodzonych

Ponad 7,75 mln uszkodzonych towarów na Black Friday

Towary o wartości ponad 120 milionów złotych, które zostaną sprzedane Polakom w trakcie Black Friday i Cyber Monday, zostaną uszkodzone – tak wynika z najnowszych badań przeprowadzonych na zlecenie dostawcy przyjaznych środowisku opakowań DS Smith.
Bawarska sztuka pakowania

Bawarska sztuka pakowania na Warsaw Pack

VI edycja najszybciej rozwijającej się imprezy targowej Technik Pakowania i Opakowań w Polsce to pierwsze miejsce w Europie Środkowej, gdzie na stoisku BOSKY można będzie zobaczyć chyba najbardziej kompaktowy model maszyny pakującej w kartony: ReadyPack - model podstawowy producenta z Bawarii: SOMIC GmbH.

Wydarzenia

Upakovka 2022

Upakovka 2022

Moskwa, 2022-01-25
Hispack 2022

Hispack 2022

L'Hospitalet de Llobregat, Barcelona, 2022-05-24
drinktec 2022

drinktec 2022

Monachium, 2022-09-12
Scanpack 2021

Scanpack 2021

Göteborg, 2022-10-04

Katalog firm » Opakowania

 
Solplast Packaging

Solplast Packaging

Butelki, nakrętki, słoiki, słoje, karnistry, zakrętki, opakowania, wtryskownia, konfekcjonowanie, nadruki, elementy z tworzyw sztucznych

Matsim Sp. z o.o.

Matsim Sp. z o.o.

Zrealizujemy dla Ciebie projekty “szyte na miarę” potrzeb Twojej firmy. Dzięki automatyzacji i robotyzacji zoptymalizujesz produkcję, zredukujesz koszty i osiągniesz wyższe zyski.

Zaptech Sp.J.

Zaptech Sp.J.

Regranulaty tworzyw sztucznych, folie, maszyny do recyklingu

ScanPack S.J.

ScanPack S.J.

Taśmy bandujące, napinacze do taśm, maszyny pakujące, zgrzewarki, pochłaniacze wilgoci

 

Oferty B2B » Opakowania

Forum

Plastechopedia

Opakowania

Opakowania to wyroby wykonane z dowolnego materiału, których główną funkcją jest zabezpieczenie pakowanego produktu i otoczenia przed niekorzystnym działaniem czynników zewnętrznych lub wewnętrznych w czasie jego transportu i przechowywania. Ponadto opakowania pełnią funkcję estetyczno-marketingową, której celem jest skłonienie potencjalnego nabywcy…