Elkom Trade S.A.

Pojemniki magazynowe z drutu - ET- BOX’y, nadstawki, rollkontenery, stojaki, stelaże


Dane kontaktowe:

ul. Targowa 25A
Polska, 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski


O firmie

ELKOM TRADE posiada ponad 45–letnie doświadczenie w branży metalowej. Specjalizujemy się w najwyższej jakości systemach logistyczno-magazynowych. Przodujemy w technologii produkcji pojemników siatkowych, nadstawek, rolkontenerów i konstrukcji z profili.

Rozwijamy również nasz asortyment w kierunku modułowych systemów ekspozycyjnych. Wciąż poszukujemy nowoczesnych rozwiązań projektowych i technologicznych skutecznie konkurując w nowych branżach. Zarządzamy procesami logistycznym w zakresie opakowań rotujących poprzez:
  • tworzenie koncepcji opakowania
  • produkcję
  • dostawę do klienta i/lub integratorów łańcucha dostaw
  • serwis i/lub utylizację opakowań

Oferujemy elastyczne formy współpracy w tym wynajem krótko i długoterminowy. Kompleksowo zarządzamy procesami logistycznymi w przedsiębiorstwie klienta oferując usługi pełnego outsourcingu związanego z opakowaniami rotującymi. Wyróżnia nas jakość i terminowość. Nasze produkty zdobywają uznanie największych światowych koncernów i trafiają na rynki niemal całego świata. Możemy poszczycić się wieloma referencjami i listami gratulacyjnymi. Liczne certyfikaty, w tym ISO 9001, uwierzytelniają nasze dokonania w doskonaleniu jakości produkcji i współpracy z klientem.

Wiadomości

Przejdź do wiadomości
Wiadomości są widoczne tutaj tylko dla firm posiadających pakiet Biznes Plus lub Biznes Premium

Galeria zdjęć