Biznes Start

Euro-Sort

Sprzedaż i zakup tworzy sztucznych. Firma Euro-Sort zajmuje się hurtową sprzedażą i zakupem surowców wtórnych. Foli wszelkiego rodzaju, makulatur, złomu żelaznego i nieżelaznego (metali kolorowych)


Dane kontaktowe:

ul. Szydło 14
32-085 Modlnica, Polska


Witamy
Spółka Euro-Sort zajmuje się obrotem surowcami wtórnymi. Wieloletnie doświadczenie oraz wysoka pozycja w branży pozwala nam wychodzić na przeciw oczekiwaniom odbiorców i dostawców, którzy z nami współpracują.
Firma posiada mocny w całości Polski kapitał. Jesteśmy w stanie przystać na praktycznie każde warunki płatności, od zapłaty gotówką klientom, do odraczania terminów płatności dla odbiorców. Obecnie posiadamy kilka oddziałów, zasięgiem sięgamy obrębu praktycznie całego kraju, wychodząc już nawet poza jego granice. W zakładach Euro-Sortu przerabia się miesięcznie kilka tyś. ton różnorakich surowców wtórnych. Są one segregowane, dzielone, szarpane, belowane używając nowoczesnego parku maszynowego. Firma stale się rozwija, poszukując nowych źródeł zakupu jak i wychodzi z chęcią nawiązania współpracy z nowymi odbiorcami przygotowanych surowców.