Biznes PlusLogo GG Plast Technology

GG Plast Technology

Wytłaczarki, zgrzewarki, linie do regranulacji, drukarki, myjnie do odpadów foliowych


Dane kontaktowe:

ul. Plantaża 20
63-000 Środa Wielkopolska, Polska


Początki firmy GG PLAST TECHNOLOGY wiążą się z produkcją folii z PE.

Dzięki systematycznemu wzrostowi mocy produkcyjnych i rozbudowie parku maszynowego, który zapewniał nam satysfakcjonujące wydajności oraz bardzo dobrą jakość wyrobów zadecydowaliśmy o nawiązaniu stałej współpracy z dostawcą urządzeń do wydmuchu folii, firmą KANG CHAU INDUSTRY Co., Ltd. Dziś jesteśmy jej wyłącznym przedstawicielem w Europie, a nasza współpraca trwa 15 lat.

kml wytłaczarka folii

Podążając za światowymi branżowymi trendami, zmierzającymi ku rozwiązaniom proekologicznym, a także wychodząc naprzeciw wysokim cenom surowców oryginalnych, nawiązaliśmy współpracę z producentem linii do recyklingu materiałów: PE, PP, ABS, PS. Firma YE I MACHINERY, to od 50 lat jeden z najprężniej rozwijających się tajwańskich producentów urządzeń do przetwórstwa tworzyw sztucznych. Jego urządzenia można zobaczyć podczas wszystkich światowych wystaw branżowych.

linia do recyklingu

W swojej ofercie mamy zarówno linie o wydajności ok. 100kg/h, dedykowane producentom folii do przerobu odpadów poprodukcyjnych, jak i linie przeznaczone do pracy na skalę przemysłową (do 1000kg/h), w tym linie „kaskadowe”, które dzięki podwójnej ekstruzji i filtracji materiału zadrukowanego, czy wilgotnego pozwalają na wytworzenie surowca o bardzo dobrych właściwościach plastycznych.

Firma DIING KUEN, z którą współpracujemy w zakresie dostaw maszyn do folii wielowarstwowych oraz folii o zaostrzonych wymaganiach jakościowych, to producent z długoletnim doświadczeniem w zakresie projektowania i budowy urządzeń do przetwórstwa tworzyw sztucznych, specjalizujący się w wytłaczarkach do folii dwu-,trzy- i pięciowarstwowych, korzystający z technologicznie zaawansowanych rozwiązań w zakresie produkcji folii metodą wydmuchu. Wyposażenie ekstrudera tajwańskiego w zachodnioeuropejskie urządzenia peryferyjne, takie jak: IBC, grawimetryczny system dozowania i podawania surowca, system kontroli i korekty grubości folii na obwodzie balonu jest idealnym rozwiązaniem, balansującym pomiędzy bardzo dobrą jakością wyrobu i rozsądną ceną urządzenia.

W naszej ofercie mamy także drukarki do folii, firmy JIH CHING MACHINE Co., Ltd. Gama produktowa obejmuje zarówno przystawki pracujące w linii w ekstruderem od jednego do sześciu kolorów, jak i profesjonalne urządzenia z systemem Doctor Blade i centralnym bębnem.

Większość z oferowanych przez nas urządzeń można oglądać w pracy.

Gwarantujemy pomoc w montażu i uruchomieniu produkcji. Oferowane przez nas wyroby to przede wszystkim:
  • Wytłaczarki do folii jedno i wielowarstwowych
  • Linie do regranulacji
  • Drukarki do folii
Zapraszamy do współpracy.

Galeria zdjęć: