Gleba Trading Machinery

Zgrzewarki, wytłaczarki, linie do regranulacji, drukarki, maszyny używane


Dane kontaktowe:

ul. Świerczyniecka 91
Polska, 43-150 Bieruń Stary


Opis działalności

Firma „GLEBA TRADING MACHINERY” istnieje na rynku od 1992 roku, jako główny przedstawiciel firmy ”Hemingstone Machinery” Co., Ltd TAIWAN. Najnowsze technologie wykorzystywane przez ”Hemingstone Machinery” przy produkcji maszyn do przetwórstwa tworzywa sztucznego, pozwalają na sprostanie potrzeb bardzo wymagających klientów. Duży potencjał technologiczny gwarantuje terminowe dostawy urządzeń i najwyższą ich jakość. Produkcja maszyn utrzymana na najwyższym światowym poziomie pozwala utrzymać bardzo konkurencyjne ceny, co w połączeniu z wysoką jakością maszyn sprawia, iż Hemingstone Machinery jest czołowym producentem i sprzedawcą maszyn i urządzeń do przetwórstwa tworzyw sztucznych.

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór maszyn do produkcji i obróbki folii, a w szczególności:

  • ZGRZEWARKI do produkcji różnego rodzaju woreczków i worków, reklamówek Tshirt,  reklamówek z uszami, reklamówek z uchwytem fasolka, ROLOMATY do produkcji worków na śmieci, zgrzewarki do bocznego zgrzewu z folii PE-PP, zgrzewarki do produkcji opakowań zbiorczych pieluch, zgrzewarki do produkcji toreb kurierskich, zgrzewarki do produkcji opakowań na chleb czy kurczaki.

Aby spełniać kompleksowe potrzeby naszych klientów, nawiązaliśmy kontakty handlowe z liderem w produkcji linii wytłaczających folię metodą wydmuchu – firmą VENUS PLASTIC Co.,Ltd TAIWAN, którą reprezentujemy od 20 lat. Producent ten z długim stażem i doświadczeniem w projektowaniu i produkcji linii wytłaczających folie, gwarantuje sprzęt wysokiej jakości wyposażony w europejskie wyposażenie jak: grawimetryczny system dozowania i podawania materiału, IBC , czy system kontroli grubości folii, tak przystosowana wytłaczarka jest bardzo dobrą odpowiedzią na sprzęt europejski. W ofercie naszej znajdą Państwo:

  • WYTŁACZARKI metodą wydmuchu do produkcji jedno-dwu i trzy warstwowych folii

W dobie gdzie ważną sprawą jest ochrona naszego środowiska naturalnego, i dążenie naszych klientów do produkcji „pro-eko” - rozpoczęliśmy współpracę z topowym producentem w Taiwanie linii do granulacji - firmą POLYSTAR MACHINERY CO., LTD TAIWAN.                                                                                                         

Oferujemy standardowe pojedyncze linie a także kaskadowe linie do recyklingu tworzywa sztucznego.    Kaskadowa linia dzięki podwójnej ekstruzji i oczyszczeniu wkładu, pozwoli na uzyskanie lepszej jakości surowca.

  • KASKADOWE I POJEDYNCZE LINIE DO RECYKLINGU TWORZYW SZTUCZNYCH
Oferujemy także  MASZYNY UŻYWANE

Nasi Klienci mogą liczyć na nasze doświadczanie w uruchamianiu i serwisowaniu maszyn do pts. Posiadamy własne zaplecze techniczno-serwisowe, mechaników , elektroników oraz części zapasowe.

Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą oraz ceniących doświadczenie naszej firmy w sprzedaży maszyn i urządzeń do przetwórstwa tworzyw sztucznych, zapraszamy do współpracy!


Galeria zdjęć