IBC Service Jacek Olesz

Pojemniki IBC, Paletopojemniki, Zbiorniki 1000L, Beczki, Kanistry, Opakowania przemysłowe


Dane kontaktowe:

ul. Daszyńskiego 64
43-450 Ustroń, PolskaIBC SERVICE jest wyspecjalizowaną firmą recyklingową zajmującą się serwisem, recyklingiem, a także obrotem opakowań przemysłowych wielokrotnego użytku –paletopojemników IBC, beczek, kanistrów, itp. Wieloletnie doświadczenie, nowoczesny park maszynowy oraz wykwalifikowany zespół pracowników to atuty zapewniające wysoką jakość naszych produktów. Zdobyliśmy dotychczas uznanie wielu odbiorców – zarówno dużych koncernów, jak i małych przedsiębiorstw. Naszym celem zawsze jest stworzenie trwałych i uczciwych relacji z Klientami.

Zajmujemy się serwisowaniem pojemników najlepszych producentów – Mauser, Schutz, Werit, Sotralentz, Fustiplast i innych. Opakowania poddawane są wieloetapowemu procesowi całkowitego oczyszczania, osuszania, naprawy oraz kontroli w oparciu o nowoczesną, automatyczną linię myjącą angielskiego producenta CHALLENGER. Serwis pojemników wykonywany jest w naszym zakładzie zgodnie z Normą ISO 16106:2010 dzięki czemu zapewniamy Państwu zbiorniki bezpieczne ekologicznie, spełniające najwyższe normy jakościowe oraz parametry określone przepisami ADR, RID oraz IMDG. Odnowione i w pełni zregenerowane opakowania posiadają gwarancję jakości i bezpieczeństwa.

Naszą działalność prowadzimy w oparciu o posiadane pozwolenia na zbieranie, transport i odzysk odpadów opakowaniowych - Decyzja nr 74/OS/2015 z dnia 16.01.2015r. wydane przez Marszałka Województwa Śląskiego w Katowicach oraz Decyzja z dnia 09.02.2015r. wydana przed Starostę Cieszyńskiego.

Jednocześnie w ramach prowadzonej przez nas działalności odbieramy zużyte opakowania nadające się do ponownego użycia, a także te, których przeznaczeniem jest odzysk. Przy odbiorze zostaną spełnione wszelkie wymogi określone przepisami ochrony środowiska.