Mar-Pack

Sprzedaż maszyn do przetwórstwa tworzyw sztucznych, produkcja rękawów polietylenowych, reklamówek i worków

 
Dane kontaktowe:
ul. Oliwska 116
Polska, 80-209 Chwaszczyno

Opis działalności

Wytwórnia Opakowań z Folii MAR-PACK została założona w 1994 roku. Specjalizujemy się w produkcji opakowań z folii LDPE. Poczyniliśmy w tym zakresie wiele starań aby zaspokoić potrzeby naszych klientów. Odbiorcami naszych wyrobów są głównie zakłady produkcyjne. Godnym faktem do podkreślenia jest to, że jako producenci jesteśmy w stanie wyprodukować opakowania o dowolnych wymiarach z nadrukiem i dowolnej grubości folii. Wyroby są wykonywane z zastosowaniem technologii cięcia, zgrzewania i drukowania z produkowanych we własnym zakresie rękawów, pół rękawów i taśm polietylenowych.

Podstawowym profilem naszej produkcji są:
  • torby reklamowe z nadrukiem (typ "market i koszulka"),
  • rękawy foliowe (bezbarwne, barwione i z nadrukiem),
  • taśmy i rękawy termokurczliwe (z nadrukiem),
  • worki do śmieci (o dowolnych pojemnościach i podwyższonej wytrzymałości),
  • worki galanteryjne i opakowaniowe (z tzw. mikroperforacją),
  • inne nietypowe artykuły foliowe.
W okresie prawie dziesięcioletniej działalności przedsiębiorstwa miały miejsca wydarzenia, które w istotny sposób wpłynęły na rozwój organizacyjny, technologiczny i jakościowy produkcji. W ostatnich latach firma znaczący procent zysków przeznacza na wdrożenie nowych technologii spełniających wymagania producentów u których stosuje się wyroby z folii LDPE. Mając na uwadze ciągłą poprawę i wzrost satysfakcji klientów wdrożyliśmy System Zarządzania Jakością w oparciu o normę PN-EN ISO 9001-2008.

Od 1997 roku zajmujemy się sprzedażą włoskich maszyn do produkcji opakowań foliowych i recyklingu. Jesteśmy przedstawicielem renomowanych firm włoskich, zarówno w zakresie maszyn nowych jak i też używanych po remontach kapitalnych. Zapraszamy do współpracy!

Wiadomości

Wiadomości są widoczne tutaj tylko dla firm posiadających pakiet Biznes Plus lub Biznes Premium
Przejdź do wiadomości