Matsim Sp. z o.o.

Zrealizujemy dla Ciebie projekty “szyte na miarę” potrzeb Twojej firmy. Dzięki automatyzacji i robotyzacji zoptymalizujesz produkcję, zredukujesz koszty i osiągniesz wyższe zyski.

 
Dane kontaktowe:
ul. Zwycięstwa 28/3
Polska, 75-037 Koszalin

Opis działalności

Doskonałą znajomość rynku i praw nim rządzących zawdzięczamy doświadczeniu, które zdobyliśmy pracując początkowo na produkcji. Zespół Matsim to specjaliści i, co najważniejsze, praktycy. Wiemy, na czym polega optymalizacja pracy, ograniczenie kosztów i maksymalizacja produkcji. Powtarzalność i utrzymanie jakości procesu to klucz do osiągnięcia najlepszej efektywności przedsiębiorstwa.

Lubimy wyzwania, dlatego dobieramy rozwiązania indywidualnie do potrzeb. Planujemy, projektujemy, zmieniamy, wdrażamy, poprawiamy - wszystko, by zwiększyć produktywność, przy minimalizacji kosztów.


Nowe technologie, zaawansowane maszyny oraz innowacyjne podejście do optymalizacji produkcji gwarantują większą rentowność organizacji, poprzez redukcję kosztów i usystematyzowane procesów. Działania z zakresu automatyzacji i robotyzacji pozwalają zwiększyć produktywność i osiągnąć wymierne efekty w krótkiej perspektywie czasu.

Specjalizujemy się w realizacji projektów indywidualnych, doskonale dopasowanych do konkretnych wymagań i charakterystyki pracy w zakładzie. Dzięki temu nasi klienci otrzymują, w zależności od potrzeb, opracowaną technologię lub też modyfikacje, pozwalające wprowadzić robotyzację i automatyzację w przedsiębiorstwie.Naszym celem jest oferowanie takich rozwiązań, które pozwolą produkować szybciej i taniej, przy zachowaniu najwyższych standardów jakości. Przekonaj się, że możliwe jest obniżenie kosztów, jednocześnie zwiększając rentowność produkcji. Pomożemy Ci osiągnąć założone cele biznesowe, a wszystko dzięki automatyzacji i robotyzacji “szytej na miarę”.

Wiadomości

Wiadomości są widoczne tutaj tylko dla firm posiadających pakiet Biznes Plus lub Biznes Premium
Przejdź do wiadomości