igus Sp. z o.o.

Producent prowadników przewodów oraz łożysk ślizgowych wykonanych z tworzyw sztucznych


Dane kontaktowe:

ul. Działkowa 121C
Polska, 02-234 Warszawa


Opis działalności


igus® w Polsce

Firma igus istnieje w Polsce od 1997 roku. Zajmujemy się sprzedażą produktów z tworzyw sztucznych. igus® to czołowy producent e-prowadników kabli, przewodów do aplikacji ruchomych, polimerowych łożysk ślizgowych, liniowych systemów prowadzenia oraz przegubowych łożysk polimerowych.

Produkty igus® ciągle udowadniają, że jakościowo i cenowo są najlepsze. Poprzez swoje 40-letnie doświadczenie w produkcji elementów z tworzyw sztucznych, innowacyjność i rozwój firmy igus® dostarcza najlepsze i najbardziej zaawansowane rozwiązania zarówno pod względem praktycznym, jak i ekonomicznym dla wszystkich gałęzi przemysłu. Zdobyte doświadczenie pozwala nam na zaspokojenie potrzeb klientów jak również na stwarzanie nowych aplikacji z tworzyw sztucznych. Naszą ambicją (celem) jest zadowolenie klienta oraz jego pełna satysfakcja. igus® ma swoje biura w 35 krajach i zatrudnia ponad 3000 pracowników na całym świecie.

Jakość
Możecie Państwo polegać na jakości igus®

Aplikacje o dużej liczbie cykli i dużych prędkościach i przyspieszeniach w trudnych warunkach pracy wymagają testów, sprawdzonych i gwarantowanych systemów kabli, łożysk ślizgowych i systemów liniowych. igus® w swoim wewnętrznym laboratorium przeprowadza ciągłe testy w ekstremalnych warunkach. Rocznie przeprowadzanych jest ponad 2000 testów dla e-prowadników E-Chain® i kabli oraz ponad 5000 dla łożysk. Sednem naszych badań są pomiary dotyczące sił rozciągających i ścinającch, współczynników tarcia, zużycia, siły napędu i ścieralności; wszystko to przy różnych warunkach pracy i prędkościach. Badany jest także wpływ dodatkowych warunków, takich tak jak: brud, pogoda, niska temperatura, odbijanie się i uderzenia.

Nasze laboratorium jest do Państwa dyspozycji! W przypadku, gdy nie mamy natychmiastowej odpowiedzi na Państwa pytanie dotyczące danej aplikacji, z przyjemnością przeprowadzimy indywidualne badania bazujące na Państwa specyfikacji.


Zostań członkiem Programu Gwarancyjnego igus® chainflex® i otrzymaj gwarancję działania naszych przewodów chainflex® na 18 miesięcy lub 5 milionów podwójnych cykli pracy, 24 miesięcy lub 7,5 miliona podwójnych cykli pracy lub na 36 miesięcy i 10 milionów podwójnych cykli pracy.

Sklep i narzędzia online
Jeszcze szybszy wybór produktów igus® z opcją płatności online na www.igus.pl

Wyszukiwanie w witrynie www.igus.pl jest jeszcze szybsze i rozszerzone o nową opcję płatności przez Internet! Od teraz można szybko i łatwo wyszukać odpowiedni dla siebie produkt, sprawdzić go, skonfigurować, zamówić i zapłacić! Wszystko przez stronę internetową i za pomocą kilku kliknięć myszką.

Zmniejsz swoje koszty procesowe dzięki wykorzystaniu narzędzi online oraz konfiguratorów dostępnych na naszej stronie www.igus.pl/narzedziaonline
  • Błyskawiczne zamówienie i płatność online z asortymentu ponad 100 000 produktów dostępnych z magazynu
  • Dostawa od 24 godzin
  • Darmowe próbki
  • Ponad 30 narzędzi online ze wszystkich grup produktowych
  • Bezpłatne pobieranie plików CAD
  • Setki już zrealizowanych zastosowań klientów dostępnych online

Wiadomości

Przejdź do wiadomości
Wiadomości są widoczne tutaj tylko dla firm posiadających pakiet Biznes Plus lub Biznes Premium

Galeria zdjęć