Linia do produkcji folii stretch 1500 mm / 5 warstw

Nr 123798
Typ oferty:
Sprzedam
Cena:
600 000 PLN / szt.
Dostępna ilość:
1 szt.
Ważna jeszcze:
Oferta wygasła

Użytkownik:
moduspack
Firma:
Modus-Pack Sp. z o.o.
Imię i nazwisko:
Marcin Kania
Kontakt:

Sprzedam linię do produkcji folii stretch typu cast. Jest to doskonała oferta dla firmy handlowej chcącej rozpocząć przygodę z produkcją folii stretch i uniezależnić się od swoich dostawców lub firm produkcyjnych z branży przetwórstwa tworzyw sztucznych chcących wzbogacić swoja ofertę. Folia stretch jest tak powszechnie używana, że nie trzeba jej przedstawiać. Produkujesz dokładnie to co potrzebujesz i wtedy kiedy potrzebujesz - grubość, szerokość, rozciąg, kolor. Uzyskasz większą elastyczność dostaw dla swoich klientów, przejmiesz marżę producenta, a więc wzmocnisz swoją konkurencyjność. 

Na maszynie możesz zrealizować produkcję o wartości 2,2 mln/mies. co daje 27 mln rocznie.

Zobacz film: https://youtu.be/1MNfNc_SsJg


Specyfikacja:

1) Cast, 5 warstw, wydajność do 250 kg/godz., grubość folii 10-35, nowa (jeszcze nie używana) automatyczna głowica JC-Times z nowym systemem kontroli grubości Scan-Tech, chiller, automatyczna zmiana rolek, automatyczne zakładanie gilz,
Szerokość folii: 1 500 mm, 3 x 500 mm, 3 x 450 mm, itd.
Produkt: folia maszynowa / jumbo
Wraz z maszyna do przejęcia 2 leasingi:
1) na system zawracania ścinek do warstwy środkowej, pozostało do spłaty 38 tys. zł (nowy 261 tys.) rata 4,6 tys. zł
2) na skaner ScanTech, pozostało do spłaty 156 tys. (nowy 318 tys.) Rata 5,5 tys. zł Po więcej szczegółów zapraszam do kontaktu telefonicznego.Plastech nie odpowiada za treść oferty. Właścicielem oferty jest osoba zamieszczająca ogłoszenie.