In-Pack

Targi Branży Opakowaniowej In-Pack

Data:
-
Miejsce:
Targi Kielce, Zakładowa 1, 25-672 Kielce, Polska
Organizator:
Targi Kielce S.A., Zakładowa 1, 25-672 Kielce, PL
Tel.:
+48 692 487 285
www:
www.targikielce.pl
e-mail:
hetman.dorota@targikielce.pl
Zarezerwuj hotel

W Polsce rocznie produkowanych jest 6 mln to opakowań. Według rokowań wartość polskiego rynku opakowań wyniósł około 60 mld zł (ok. 13 mld EUR). Eksperci przewidują, że branża opakowań zachowa trend wzrostowy, jednak zmieni się jego struktura. Na początku 2023 roku przemysł opakowań rósł w tempie blisko 20% rocznie. Polska cały czas umacnia swoją pozycję na rynku europejskim. Pozycję lidera utrzymała w eksporcie opakowań drewnianych, zarówno pod względem łącznej wartości eksportu, jak i jego wzrostu.

IN-PACK odpowiadają na jeden z najczęściej pomijanych problemów wielu przemysłów i branż. Każdy produkt trzeba w pewnym momencie przewieźć z miejsca na miejsce. Dlatego Targi Kielce organizują międzynarodowe targi poświęconych technologii i biznesowi opakowań służących do przemieszczania i magazynowania towarów.

Opakowania Transportowe, Przemysłowe, Wielkogabarytowe czy Specjalistyczne. Opakowania dla e-commerce i magazynowe. A przede wszystkim możliwość nawiązania kontaktów biznesowych. Po raz pierwszy w Kielcach odbędą się Targi Branży Opakowaniowej IN-PACK.

In-Pack to międzynarodowe targi poświęcone technologii i biznesowi opakowań służących do przemieszczania i magazynowania różnego rodzaju towarów. To właśnie w Kielcach producenci zaprezentują niezwykle szeroką gamę nowych rozwiązań i światowych trendów. Opakowania transportowe, przemysłowe, wielkogabarytowe, specjalistyczne, magazynowe, czy te przeznaczone dla sektora e-commerce to tylko część zakresu branżowego obejmującego wydarzenie. Przez dwa dni nie zabraknie również rozwiązań związanych z systemami etykietowania i identyfikacji opakowań, maszyn do produkcji i transportu oraz materiałów wykorzystywanych do produkcji opakowań, jak: metal, drewno, papier, tworzywa i tkaniny.

in-pack-01

Organizator

Reportaże

Forum