17 listopada rozpocznie się Światowy finał zawodów GC SCM TFC 2020

17 listopada rozpocznie się…

Rywalizacja o tytuł Mistrza Świata GC SCM TFC 2020 zostanie rozegrana zdalnie, dzięki czemu było możliwe zwiększenie liczby drużyn dopuszczonych do finału. Z naszego kraju, oprócz Mistrzów Polski, reprezentantów firmy Avon Operations Polska, weźmie udział drużyna z firmy Beiersdorf Manufacturing, która w etapie regionalnym zajęła drugie miejsce. Rozgrywka potrwa aż 4 dni.

Sytuacja na świecie nie sprzyja obecnie spotkaniom na żywo, zatem organizatorzy zawodów postanowili przenieść finał do świata wirtualnego. Narzędziem wykorzystanym w tym celu będzie zaawansowana platforma wirtualnej rzeczywistości 3D - VirBELA™. Rywalizacja rozpocznie się 17 i zakończy 20 listopada. Każdego dnia sesja przy symulatorze TFC potrwa 2 godziny. 

Wprowadzenie ostatniego etapu zawodów do Internetu umożliwiło powiększenie liczby uczestników. Dlatego w tym roku już nie jedna a dwie drużyny z kraju wystąpią w finale. Z Polski będą to przedstawiciele Avon Operations Polska - Mistrz Polski GC SCM TFC 2020 oraz Beiersdorf Manufacturing - Wicemistrzowie.

Udział w całym wydarzeniu to nie tylko rozrywka i emocje związane z rywalizacją, to przede wszystkim ogromna dawka wiedzy i doświadczenia, które można wykorzystać w codziennych obowiązkach służbowych w łańcuchu dostaw. Symulator The Fresh Connection jest narzędziem nie tylko budującym strategiczne myślenie oraz uświadamiające zależności między różnymi obszarami funkcjonowania przedsiębiorstwa, ale również umacniającym współpracę i wspólne dążenie do głównego celu Firmy. Pozwala również uczyć się i ćwiczyć komunikację w rozproszonym zespole, przy użyciu zdalnych metod, co w obecnych czasach zaczyna wchodzić w poczet standardowych aktywności. 

Nagroda dla zwycięskiej drużyny całych zawodów to bezpłatny czterodniowy kurs Executive Supply Chain Course na Massachusetts Institute of Technology w Bostonie, USA, o wartości 5 995 dolarów na jednego uczestnika.

2020-11-final-gc-scm-tfc

Czytaj więcej:
Konkursy 181
COVID-19 190

Reportaże

Forum