25 lat Arburga w Belgii

25 lat Arburga w Belgii
22 czerwca 2017 r. belgijski oddział firmy Arburg, a wraz z nim ok. 50 gości, świętował 25-lecie istnienia. Z tej okazji jubileuszową tablicę z rąk współwłaścicielki firmy Arburg, Renate Keinath, odebrał dyrektor oddziału, Simon Bemong.

Renate Keinath podziękowała współpracownikom i klientom
- To, że dzisiaj możemy obchodzić srebrny jubileusz, zawdzięczamy zarówno zaangażowanej załodze firmy Arburg, jak i naszym klientom. Bez nich nie bylibyśmy dzisiaj tym, czym jesteśmy – jednym z liderów i firmą uznawaną za numer jeden w kwestii obsługi klienta i serwisu w Belgii - podkreśliła Renate Keinath. W imieniu całej organizacji firmy Arburg podziękowała pracownikom za zaangażowanie, a do klientów zwróciła się ze słowami wdzięczności za zaufanie, jakim obdarzyli firmę Arburg, oraz udaną współpracę w minionych latach. - Jest to dla nas potwierdzenie, że 25 lat temu obraliśmy właściwą ścieżkę, a nieustanne inwestycje w rynek belgijski przyniosły zamierzone skutki.

Pierwszorzędna pomoc techniczna i obsługa klientów
Członek zarządu ds. sprzedaży, Gerhard Böhm, zwrócił w swojej przemowie szczególną uwagę na mającą już wieloletnią tradycję, pierwszorzędną pomoc techniczną, i przypomniał historię oddziału. Działalność firmy Arburg w Belgii rozpoczęła się we wczesnych latach 60. ubiegłego stulecia i zwieńczona została założeniem spółki-córki w miejscowości Holsbeek. Dyrektor oddziału, Simon Bemong, który przeszedł do firmy Arburg od wcześniejszego partnera handlowego, od początku był ekspertem zajmującym najwyższe stanowisko w oddziale i dobrze znał zarówno technologię Arburg, jak i klientów.

Dodatkowo Gerhard Böhm opowiedział o nowych produktach i nowym sloganie marki Arburg, będącym zarazem obietnicą: „Wir sind da”, „Jesteśmy tutaj”. - Hasło to mówi, że zawsze jesteśmy dokładnie tam, gdzie nasi klienci i partnerzy - pod względem terytorialnym, technologicznym, mentalnym, fizycznym. - Można na nas polegać tak jak to ma miejsce w dobrej rodzinie! I dokładnie te słowa potwierdza każdego dnia Simon Bemong wraz z zespołem tu w Belgii - i to już od 25 lat! - zaznaczył członek zarządu ds. sprzedaży. W dalszej części Simon Bemong przedstawił klientom serię produktów elektrycznych GOLDEN ELECTRIC. Dopełnieniem jubileuszowej imprezy była muzyka i bogate menu. Udana impreza w Belgii zapoczątkowała serię jubileuszów z okazji 25-lecia istnienia, które w tym roku odbędą się jeszcze w oddziałach w Chinach, Malezji i Polsce.

Źródło: Arburg


Producent wtryskarek do tworzyw sztucznych
 

Producent wtryskarek do tworzyw sztucznych i ich oprzyrządowania: wtryskarki elektryczne, wtryskarki hybrydowe, wtryskarki hydrauliczne, wtryskarki pionowe, manipulatory, serwis

Polska, 02-495 Warszawa, Al. Jerozolimskie 233