4.Central European Plastics Meeting przełożone

4.Central European Plastics…

Węgierska agencja konsultingowa myCEPPI - organizator konferencji Central European Plastics Meeting, której czwarta edycja miała odbyć się w dniach 29 - 30 września br. w słowackim Samorinie - poinformowała o przełożeniu jej na marzec przyszłego roku. 

Konferencja Central European Plastics Meeting na stałe wpisała się już w kalendarz dla środkowoeuropejskiej branży tworzyw sztucznych, jednakże w tym roku, tak jak wiele innych wydarzeń musiała zostać przełożona ze względu na skomplikowaną i niepewną sytuację związaną z epidemią COVID-19.

Branżowe wydarzenie Central European Plastics Meeting jest corocznym forum, na którym podmioty działające w przemyśle tworzyw sztucznych w Europie Środkowej i Wschodniej mogą szybko i skutecznie realizować swój biznes, nawiązywać współpracę i uzyskiwać od siebie nawzajem nowe spojrzenie w przyjaznej, ale profesjonalnej atmosferze. Jest to okazja do wspólnej pracy i znalezienia rozwiązań dla pojawiających się problemów branży poprzez stworzenie silnej społeczności i osiągnięcie celów w sposób zrównoważony.

- Z przykrością informujemy, że ze względów bezpieczeństwa musieliśmy odwołać tegoroczna edycję CEPM. Ponadto większość uczestników poinformowała, że nie jest zainteresowana wydarzeniem w formacie online, gdyż to własnie spotkania face to face są najważniejszą częścią Central European Plastics Meeting - powiedziała Andrea Nagy, Project Manager w myCEPPI.

Rejestracja będzie ponownie otwarta od połowy września.

ceppi

Tygodniowy raport cen; Baza danych; Central
 

Aktualizacja

Tygodniowy raport cen; Baza danych; Central European Plastics Meeting

Węgry