60 lat Meusburger - firma rodzinna zatrudniająca ekspertów z każdej dziedziny

60 lat Meusburger - firma…

Świętujemy 60 lat firmy Meusburger. Dzięki znacznemu rozwojowi naszej firmy w ciągu ostatnich kilku dekad, szybko zdaliśmy sobie sprawę, że każda osoba posiada cenne specjalne umiejętności i talenty.

Jeśli je zsumować, wynik będzie większy niż suma wszystkich indywidualnych osiągnięć. Wszystko to, a także zaufanie, uznanie i wsparcie stworzyły synergię, dzięki której nasza rodzinna firma stała się wiodącym na świecie producentem standardowych części w ciągu ostatnich 60 lat. Jako zarządzana przez właściciela firma rodzinna z menedżerami wyższego szczebla w różnych specjalistycznych obszarach, łączymy mocne strony każdego z nas, aby każdego dnia osiągać to, co najlepsze dla naszych klientów i pracowników.

Wspólna praca i wspólne osiąganie celów

Aktualnym przykładem doskonałej pracy zespołowej między naszymi ekspertami z różnych działów jest uruchomienie nowego portalu Meusburger i jego dalszy rozwój. Interdyscyplinarne zespoły nieustannie projektują, programują, testują i optymalizują, aby szybko i skutecznie doprowadzić klientów do celu, zaoszczędzić im czas i pieniądze oraz zapewnić im najlepsze możliwe wsparcie dla ich projektów. Niezbędna jest zatem płynna sieć cyfrowa, od klienta do różnych działów w firmie, takich jak IT, sprzedaż, marketing, produkcja, logistyka i wiele innych. Dzięki nowemu portalowi wyznaczamy standardy zamawiania standardowych części w produkcji form i matryc oraz tworzymy zupełnie nowe doświadczenie klienta z naszymi cyfrowymi ekspertami we wszystkich obszarach.

img-prd-merpio-3-in

Odkryj nowy portal Meusburger lub odwiedź nas w naszej siedzibie głównej w Wolfurcie, aby zajrzeć za kulisy. Skontaktuj się z naszym działem sprzedaży, aby umówić się na spotkanie.

Reportaże

Forum