75. rocznica Interplas: brytyjska wystawa wciąż w dobrej kondycji

Jak jeszcze można stworzyć odpowiednie środowisko do nawiązywania kontaktów na targach takich jak Interplas?

Branża tworzyw sztucznych to grupa towarzyska, więc siłą rzeczy wydarzenia towarzyskie odgrywają ogromną rolę w całym programie imprezy. W 2021 r. gościliśmy naszych wystawców przez 2 wieczory, wykorzystując okazję do ponownego spotkania się po pandemii. Udało się to tak dobrze, że we wrześniu przyszłego roku ponownie będziemy gościć naszych wystawców, prelegentów, doradców i VIP-ów również w oba wieczory. Zapewnimy jedzenie, napoje i rozrywkę dla wszystkich, tworząc platformę dla największego nieformalnego spotkania brytyjskiego przemysłu tworzyw sztucznych. Te spotkania są naszym sposobem na podziękowanie uczestnikom imprezy, w szczególności wystawcom, dzięki którym targi mogą być tak wspaniałym motorem napędowym dla brytyjskiego przemysłu tworzyw sztucznych.

No i oczywiście będzie to wielki rok dla wystawy, ponieważ obchodzi ona swoje 75-lecie. Jak planujecie uczcić to wydarzenie?

Mamy mnóstwo pomysłów, ale chciałbym też zaapelować do wszystkich czytelników, bowiem chcemy zebrać jak najwięcej pamiątek po Interplasie, które moglibyśmy pokazać na wystawie. Znaleźliśmy i zdobyliśmy kilka niesamowitych starych przewodników po wystawie, ale bardzo chcielibyśmy zobaczyć i pokazać podczas imprezy wszelkie zdjęcia, bilety i rzeczy związane z Interplasem z minionych czasów.

Najważniejszą częścią obchodów będzie ogłoszenie wieczorem pierwszego dnia 75 najbardziej wpływowych osób w brytyjskim przemyśle tworzyw sztucznych. W najbliższych tygodniach rozpoczniemy proces nominacji i każdy z branży będzie mógł zgłosić osoby, które jego zdaniem najbardziej zasługują na uznanie za swój wkład w rozwój branży. Mamy nadzieję, że jak najwięcej z tych 75 osób pojawi się na targach osobiście, gdzie będą mogli spotkać się ze starymi i nowymi znajomymi.

Ostatnio widzieliśmy nowego gracza w tej przestrzeni - na początku roku odbyła się inauguracyjna edycja Plastics Live. Co o tym sądzisz?

Działamy w branży, która jest warta ponad 25 mld funtów dla Wielkiej Brytanii. Nie oczekujemy, że będziemy mieli tę przestrzeń tylko dla siebie! Zawsze jest miejsce na świetne wydarzenia, które są w stanie popchnąć branżę do przodu i które wyraźnie różnią się od tego, co już jest na rynku. Prawdę mówiąc, w przerwach między kolejnymi edycjami Interplas zawsze mieliśmy mniejsze imprezy, czy to PDM, czy inne, które pojawiały się i znikały. To wszystko jest dobre dla branży i rynku.

Rozmawiał: David Gray


Czytaj więcej:
Targi 1260
Wywiad 292

Reportaże

Forum