AMI zaprasza gości na targi w Brukseli i Bombaju

AMI zaprasza gości na targi…

Otwarto bezpłatną rejestrację online na światowe targi tworzyw sztucznych AMI Plastics World Expo, które odbędą się w Brussels Expo w Belgii w dniach 11-12 września 2024 roku.

Czwarta edycja wydarzenia w Europie obejmuje trzy wystawy: Compounding World Expo, Plastics Recycling World Expo i Plastics Extrusion World Expo.

Rejestrując się z wyprzedzeniem, odwiedzający otrzymają bezpłatny wstęp na trzy pokazy, w których weźmie udział ponad 200 dostawców, a także bezpłatny wstęp do trzech sal konferencyjnych, w których odbędą się prezentacje techniczne i debaty biznesowe. Uczestnicy i wystawcy będą mieli również możliwość zakupu biletów na imprezę networkingową wieczorem 11 września.

- Wydarzenie zapewni odwiedzającym fantastyczną okazję do spotkania i porównania oferty dostawców z całego świata, a także da im szansę uczenia się od liderów biznesu i ekspertów technicznych w salach konferencyjnych - powiedziała Jenny Amaru, Expos Business Unit Manager w AMI. - Kiedy w zeszłym roku zorganizowaliśmy te targi w Essen w Niemczech, przyciągnęły one ponad 3000 odwiedzających, w tym kupujących i specjalistów z wiodących firm zajmujących się compoundingiem, recyklingiem, wytłaczarkami, producentami OEM i właścicielami marek.

Trzy wystawy będą obejmować szeroką gamę wiodących producentów sprzętu do compoundingu, recyklingu i wytłaczania, a także dostawców szerokiej gamy polimerów, dodatków i powiązanych usług. Będą również specjalne strefy poświęcone recyklingowi chemicznemu i testowaniu polimerów.

medium-logos-web-banner-600x300px-f2dfb2e811

W gronie wystawców znajdują się już takie firmy jak: APK; B+B; Bandera; Buss; Coperion; Erema; Farrel Pomini; FKuR; Gneuss; Hosokawa Alpine; ICMA San Giorgio; KraussMaffei Extrusion; Leistritz; LKAB Minerals; Maag; Mixaco; NGR; Nordson; Orlen Unipetrol; Piovan; Polystar; Rianlon; Sachtleben Minerals; Sikora; Sogapol; Sorema; Starlinger; Theysohn Extrusionstechnik; Unitechem; Van Werven; Vecoplan; Wacker Chemie; Weima; i wiele innych.

Ograniczona liczba pozostałych stoisk szybko się zapełnia. Aby dowiedzieć się więcej na temat udziału w targach, odwiedź stronę rezerwacji.

W ciągu dwóch dni w trzech salach konferencyjnych wystąpi ponad 60 ekspertów, w tym wpływowi przedstawiciele wiodących producentów mieszanek, recyklerów i wytłaczarek.

Aby zarezerwować bezpłatny bilet na targi i konferencje, który jest ważny na oba dni wydarzenia, odwiedź stronę rejestracji na targi.