ANWIL na Targach K w Düsseldorfie

ANWIL na Targach K w Düsseldorfie…

Na największych na świecie targach przetwórstwa tworzyw sztucznych, które trwają od 16 do 23 października w Düsseldorfie nie mogło zabraknąć Anwilu, jedynego producenta PVC w Polsce. Włocławska spółka prezentuje swoją ofertę produktową wspólnie z czeskim Unipetrolem.

Międzynarodowe Targi Tworzyw Sztucznych i Kauczuku zwane Targami K odbywają się co trzy lata, gromadząc wystawców z całego świata. Prezentują oni zarówno tworzywa sztuczne, maszyny i urządzenia do ich przetwórstwa, jak i techniki produkcji, metody konstrukcyjne, formy, narzędzia oraz komponenty. Dzięki temu przedstawiciele takich branż jak m.in.: budowlana, instalacyjna, samochodowa, lotnicza, komunikacyjna czy medyczna mają okazję do zapoznania się z aktualnymi możliwościami zastosowań kauczuku i tworzyw sztucznych oraz trendami, które będą wyznaczać ich wykorzystanie w przyszłości.

Targi K są najważniejszym wydarzeniem branży tworzyw sztucznych. W 2016 roku - w poprzedniej ich edycji - wzięło udział ponad 3 tys. wystawców.

Anwil, jedyny wytwórca polichlorku winylu w Polsce prezentuje się w Düsseldorfie po raz drugi. Podczas trwającego tydzień (16-23.10) wydarzenia przedstawi kompleksową ofertę swoich produktów, obejmującą zarówno suspensyjny polichlorek winylu - Polanvil, jak i tworzywa sztuczne na bazie PCW (granulaty miękkie i twarde, płyty spienione oraz lite, a także suche mieszanki).

anwil-na-targach-k


brak
 

Producent polichlorku winylu, nawozów azotowych, granulatów i płyt z PCW, Polanvil, Anwidur®, Anwipor®

Polska


Reportaże

Forum

Rsikorski

Pvc Soft płynne - Produkcja mat barowych - ociekaczy. 2020-07-03

Sieah123

Wtrysk PA6 GF 30 2020-05-21

Uoop90

Roboty programy, ustawianie 2020-03-06

Piotrzawadzinski

Linia produkcyjna do rurek PE 2019-12-14

Plastpet

Problem z produkcjia tub do zniczy PP 2019-12-08