Albis autoryzowanym dystrybutorem Basell Orlen Polyolefins Sprzedaż

Albis autoryzowanym dystrybutorem…
Z dniem 1 marca br. spółka Albis Polska Sp. z o.o., będąca częścią Albis Plastic GmbH, zostanie autoryzowanym dystrybutorem Basell Orlen Polyolefins Sprzedaż Sp. z o.o. Nawiązanie tej współpracy wynika z faktu, iż BOPS dużą wagę przykłada do kompleksowej obsługi średnich i małych firm działających w branży przetwórstwa poliolefin w Polsce.

- Bardzo cieszymy się na współpracę z Albis Polska Sp. z o.o. - powiedziała Helena Huovinen, prezes zarządu BOPS. - To wiarygodny partner, który w ramach globalnej sieci, do której należy, udowodnił swój dystrybucyjny potencjał m.in. w kooperacji z LyondellBasell w Europie. Jesteśmy przekonani, iż nasza współpraca w pozytywny i znaczący sposób wpłynie na rozwój polskiego rynku poliolefin.

- Albis Polska Sp. z o.o. ma mocny zespół i dobrze rozwiniętą działalność w Polsce, zatem współpraca z BOPS dopełni nasze dotychczasowe portfolio, zapewniając naszym klientom dostęp do wspaniałej oferty produktów i usług tej spółki - powiedział Ian Mills, dyrektor sprzedaży Albis Plastic GmbH. - BOPS jest liderem rynku poliolefin i nasza współpraca połączy wiedzę ekspercką BOPS w zakresie produktów z naszą rozbudowaną siecią sprzedaży i obsługą klientów na polskim rynku. Albis posiada dogłębną wiedzę na temat produktów oferowanych przez BOPS, dzięki szeroko zakrojonej współpracy z LyondellBasell w Europie, co umożliwi szybkie rozpoczęcie obsługi klientów w Polsce.

W celu zapewnienia szybkich dostaw i kompleksowego serwisu przetwórcom poliolefin w Polsce, BOPS koncentruje się na obsłudze dużych przedsiębiorstw, natomiast autoryzowani dystrybutorzy BOPS docierają bezpośrednio do sektora firm małych i średnich. Autoryzowani dystrybutorzy przechodzą regularne szkolenia w zakresie nowych produktów i usług BOPS. Firmy te również otrzymują wsparcie marketingowe ze strony BOPS. Autoryzowani dystrybutorzy stanowią przedłużone ramię BOPS i w równym stopniu są odpowiedzialni za obsługę odbiorców materiałów oferowanych przez BOPS.

Zdaniem przedstawicieli BOPS, wieloletnie funkcjonowanie takiego modelu dystrybucji w spółce potwierdza jego efektywność. Jest on optymalny dla wszystkich zaangażowanych stron, a w szczególności dla przetwórców poliolefin w Polsce, ponieważ dzięki niemu mają oni zapewnioną natychmiastową obsługę wysokiej jakości świadczoną przez najbliższego im partnera z łańcucha dostaw BOPS.

Czytaj więcej: Poliolefiny 98 Sprzedaż 138