Alternatywa dla metalizacji próżniowej sztywnych wyrobów z tworzyw sztucznych

Alternatywa dla metalizacji… Firma Ampacet, wiodący na świecie dostawca specjalistycznych polimerów, usług i rozwiązań, wprowadziła FauxFoilTM, innowacyjną technologię formowania, która stanowi alternatywę dla kosztownej metalizacji próżniowej oraz zapewnia metaliczny połysk i blask w ramach jednego etapu.

W przeciwieństwie do wieloetapowego procesu konwencjonalnej metalizacji próżniowej, FauxFoilTM wymaga jednoetapowego procesu w celu poprawy estetyki i wyglądu opakowań z tworzyw sztucznych. Technologia FauxFoilTM, opracowana dla tworzyw PET i ABS, polistyrenu oraz żywic poliolefinowych, jest zalecana do stosowania w wyrobach sztywnych, takich jak butelki na napoje energetyczne, części samochodowe, zastawa stołowa z tworzywa sztucznego, produkty kosmetyczne i higieniczne oraz małe urządzenia.

Aby uzyskać więcej informacji, zapraszamy do odwiedzenia stanowiska B1-1309 firmy Ampacet w dniach 16–20 października podczas Międzynarodowych Targów Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych Fakuma w Friedrichshafen w Niemczech.

ampacet