Ampacet wprowadza koncentraty ProVital do zastosowań medycznych i farmaceutycznych

Ampacet wprowadza koncentraty…

Firma Ampacet - globalny lider w produkcji koncentratów - wprowadziła na rynek gamę koncentratów ProVital i ProVital+ przeznaczonych do zastosowań w opiece zdrowotnej.

Koncentrat ProVital + został specjalnie opracowany z wybranych surowców, które zostały wstępnie przebadane zgodnie z częścią 3.1 Farmakopei Europejskiej i posiada biokompatybilność zgodną z normami ISO 10993.

- Nasza unikalna wiedza na temat wykorzystania materiałów, zgromadzona w wielu branżach, w połączeniu z doświadczeniem naszych ekspertów ds. regulacji prawnych, doprowadziła do opracowania portfela rozwiązań dotyczących koncentratów specjalnie zaprojektowanych dla rynków farmaceutycznych i medycznych - mówi Philippe Hugelé, Strategiczny dyrektor handlowy, Dział opakowań medycznych i sztywnych Ampacet. - Koncentraty Ampacet ProVital stworzone z najwyższej jakości surowców i produkowane w ściśle określonych warunkach pomagają producentom sprzętu medycznego i pierwotnych opakowań farmaceutycznych spełniać wysokie wymagania branżowe i surowe przepisy medyczne.

Tworzywa sztuczne mające zasadnicze znaczenie na rynku medycznym zastępują konwencjonalne materiały, takie jak metal, ceramika i szkło ze względu na ich właściwości mechaniczne, łatwość przetwarzania, jakość, opłacalność, łatwość sterylizacji i możliwość formowania złożonych kształtów.  Spójna wydajność, identyfikowalność i kontrola surowców mają kluczowe znaczenie dla producentów wyrobów medycznych, opakowań pierwotnych oraz sprzętu do diagnostyki in vitro. Od dziesięcioleci firma Ampacet jest niezawodnym partnerem przestrzegającym rygorystycznych kryteriów jakości i wydajności. Poprzez budowanie silnych, długotrwałych relacji firma Ampacet stworzyła solidny i przejrzysty łańcuch dostaw.

W związku ze złożonym środowiskiem regulacyjnym firma Ampacet wspiera swoich klientów w zakresie pełnego pakietu danych wymaganych dla projektu produktu. 

Więcej informacji na temat koncentratów Ampacet ProVital do zastosowań w medycynie i opiece zdrowotnej można uzyskać pod adresem marketing.europe@ampacet.com

provital-range

Reportaże

Forum