Aniflex z pierwszą mobilną aplikacją

Aniflex z pierwszą mobilną…

Postęp technologiczny stanowi, w dzisiejszych czasach, istotny element rozwoju przedsiębiorstw. Na co dzień Klienci korzystają ze wszelkich udogodnień związanych z wszechobecną cyfryzacją. Duże znaczenie w rozwoju współczesnych firm posiadają dostępne na rynku aplikacje. W chwili obecnej przy pomocy wspomnianych rozwiązań możemy zarówno dokonać zakupów jak i zweryfikować status złożonych u producentów zamówień. Spółka Aniflex, będąca wiodącym producentem etykiet samoprzylepnych, obrała ten kierunek, jako kanał komunikacji ze swoimi Klientami, decydując się na wprowadzenie własnej aplikacji mobilnej.

Rozwiązanie to stanowi swoistą nowość na rynku etykiet oraz opakowań; umożliwia ono nie tylko sprawdzenie statusu złożonego zamówienia, ale również stanowi źródło wiedzy o innowacyjnych rozwiązaniach dostępnych w branży etykiet oraz opakowań. Wspomniana aplikacja posiada moduł, w którym Klienci mogą znaleźć najnowsze propozycje surowcowe czy technologiczne oferowane przez samą Spółkę, jak i współpracujących z nią dostawców rozwiązań etykietowych.

Głównym celem proponowanego narzędzia jest umożliwienie Klientom w szybki i prosty sposób uzyskanie informacji związanych z zamówieniem. Logując się do aplikacji mamy możliwość nie tylko sprawdzenia czy zamówienie zostało wprowadzone, ale również na jakim etapie realizacji się ono znajduje. Ponadto dzięki połączeniu ze stronami firm kurierskich mamy możliwość, na podstawie numeru listu przewozowego, uzyskania informacji o terminie planowanej dostawy.

Najistotniejszy jest jednak fakt, iż wprowadzona aplikacja umożliwia w szybki i dogodny dla Klienta sposób uzyskania komunikatu o konkretnym zleceniu bez konieczności kontaktowania się z pracownikiem Spółki. Wykorzystanie tego rodzaju kanału komunikacji jestem jednym z elementów wynikającym z przyjętej przez Spółkę strategii związanej  z propagowaniem pro-środowiskowych rozwiązań dostępnych w branży.

aplikacja-zdj4