Anwil na targach K 2016

Anwil na targach K 2016 Podczas tegorocznych targów K po raz pierwszy wystawia się polski producent PCW.

W tym roku Anwil po raz pierwszy bierze udział w targach K - największym i najważniejszym spotkaniu branży tworzyw sztucznych oraz kauczuku. Włocławska spółka prezentuje się w Düsseldorfie (stoisko nr C01 w Hali 7a) wspólnie z czeskim Unipetrolem, również należącym do Grupy Orlen.

Podczas trwającego tydzień wydarzenia przedstawiciele jedynego wytwórcy polichlorku winylu w Polsce zaprezentują kompleksową ofertę swoich produktów, obejmującą zarówno suspensyjny polichlorek winylu - Polanvil, jak i tworzywa sztuczne na bazie PCW (granulaty miękkie i twarde, płyty spienione oraz lite, a także suche mieszanki).

Targi K odbywają się co trzy lata, gromadząc wystawców z całego świata. Prezentują oni zarówno tworzywa sztuczne, maszyny i urządzenia do ich przetwórstwa, poprzez techniki produkcji, metody konstrukcyjne, formy, narzędzia, na komponentach skończywszy. Dzięki temu przedstawiciele takich branż, jak m.in. budowlana, instalacyjna, samochodowa, lotnicza, komunikacyjna czy medyczna mają okazję do zapoznania się aktualnymi możliwościami zastosowań kauczuku i tworzyw sztucznych oraz trendami, które będą wyznaczać ich wykorzystanie w przyszłości.

Anwil


Czytaj więcej:

Producent nawozów azotowych (Anvistar - saletra amonowa, Canvil Mg, Canvil S), polichlorku winylu (Polanvil), granulatów i mieszanek (Creovil) oraz wodorotlenku sodu (ług sodowy)

Polska