Arburg Turcja świętuje swoje 25-lecie

Arburg Turcja świętuje swoje…

Turecki oddział firmy Arburg hucznie obchodził w dniu 1 czerwca 2022 roku swoje 25-lecie istnienia. W ekskluzywnej imprezie jubileuszowej wzięło udział około 180 zachwyconych gości. Wśród wysokich rangą przedstawicieli firmy macierzystej znaleźli się współwłaściciele, Renate Keinath i Gerhard Böhm, oraz członek zarządu ds. sprzedaży i serwisu. Ten wyjątkowy wieczór odbył się w ramach nastrojowego rejsu statkiem po Bosforze wraz z uroczystą kolacją.

Jubileuszowa rzeźba w dowód uznania

W uznaniu osiągnięć firmy w ciągu ostatnich 25 lat, Renate Keinath wręczyła Enginowi Malcanowi, członkowi zarządu Arburg Turcja, tradycyjną jubileuszową rzeźbę firmy Arburg i podziękowała jemu oraz jego zespołowi w imieniu rodzin przedsiębiorców i całej firmy macierzystej Arburg za ich ogromne zaangażowanie.

Firma Arburg obecna od 55 lat nad Bosforem

Już w 1967 roku firma Arburg sprzedała pierwszą wtryskarkę Allrounder do Turcji za pośrednictwem swojego ówczesnego partnera handlowego, firmy BHK Makine. Od 2001 roku członek zarządu Engin Malcan i jego 17-osobowy zespół kierują dynamicznym rozwojem w Turcji. W tym czasie firma Arburg stała się liderem rynku wtryskarek klasy premium w tym kraju nastawionym na eksport. Obecny budynek został przejęty w 2005 roku w Beylikdüzü koło Stambułu. Oddział posiada również salon wystawowy o powierzchni 210 m², w którym jest miejsce na trzy do sześciu wtryskarek Allrounder na potrzeby szkoleń, testów i dokonywania prób na narzędziu wtryskowym.


182346-25-years-arburg-turkey
Fot.: Arburg

Czytaj więcej:
Rynek 1092
Maszyny 599

Producent wtryskarek do tworzyw sztucznych i ich oprzyrządowania: wtryskarki elektryczne, wtryskarki hybrydowe, wtryskarki hydrauliczne, wtryskarki pionowe, manipulatory, serwis

Polska, 02-495 Warszawa, Al. Jerozolimskie 233