Arburg na targach Chinaplas 2019

Arburg na targach Chinaplas…

Podczas targów Chinaplas w Guangzhou (Chiny) firma Arburg zaprezentuje między 21 a 24 maja 2019 roku cyfrową przyszłość przetwórstwa tworzyw sztucznych. Na stanowisku targowym A41 w hali 5.1. będzie można zobaczyć innowacyjne technologie z zakresu cyfryzacji, technologii wtrysku, automatyzacji i produkcji dodatków.


Pionier branżowy prezentuje zagadnienie cyfryzacji

- Cyfrowa transformacja to zagadnienie, którym my - jako branżowy lider - zajmujemy się już od wielu lat. Nasza aktualna kampania "Road to Digitalisation" ma na celu szerzenie tego zagadnienia - wyjaśnia Zhao Tong, członek zarządu organizacji Arburg w Chinach. - Pokazujemy naszym klientom, jak dzięki naszym innowacyjnym rozwiązaniom - w zakresie technologii wtrysku, produkcji addytywnej i automatyzacji - będą stale podążać ścieżką sukcesu i wraz z nami zmierzać do cyfrowej przyszłości obróbki tworzyw sztucznych. W ten sposób nasi klienci mogą spełniać wymogi zgodne z państwowym planem rozwoju przemysłowego "Made in China 2025".

Firma Arburg wprowadza w cyfrową przyszłość

Nowy portal klientów, który podczas targów Chinaplas zostanie po raz pierwszy zaprezentowany w wersji chińskiej, oferuje za pomocą rozwiązania "w chmurze" różne usługi w powiązany i przejrzysty sposób. Do głównych aplikacji należy "Przegląd maszyn", w którym dla każdej maszyny można znaleźć ważne informacje i dokumenty; ponadto jest dostępny obszar "Katalog części zamiennych" i "Centrum serwisowe". Dla odwiedzających targi przygotowano informacje dotyczące sześciu cyfrowych pakietów operatora marki Arburg - uruchamianie, ustawianie, optymalizacja, produkcja, monitorowanie i serwisowanie wtryskarek Allrounder. Na bazie praktycznego przykładu będzie można zapoznać się z potencjałem rzeczywistości rozszerzonej (AR) w usługach serwisowych.

Przetwórstwo ciekłego silikonu (LSR): produkcja zegarków w cyklach wtrysku

Hydrauliczna, dwukomponentowa wtryskarka Allrounder 570 S produkuje w ciągu 70 sekund czasu cyklu dwie, dwukolorowe bransoletki zegarowe z ciekłego silikonu. Przy pomocy liniowego manipulatora Multilift 15 montaż zegarków przebiega w cyklach wtrysku. Manipulator odbiera bransoletki i odkłada je do stacji chłodzącej, a następnie montażowej. Tam są one łączone z obudową zegarka i zapięciem - przygotowanie produktu do użycia.

Allrounder Golden Electric: maska oddechowa z PC

Automatyczna wtryskarka Allrounder Golden Electric: produkuje przy pomocy pojedynczej formy wtryskowej firmy Mehow maski oddechowe dla niemowląt w czasie cyklu wynoszącego 15 sekund. Pobieranie i odbieranie wyprasek o wadze 2,98 g z komputera wykonuje liniowy manipulator Multilift Select.

Maszyna freeformer 200-3X do przemysłowej produkcji addytywnej

Arburg Plastic Freeforming zostanie zaprezentowane za pomocą urządzenia freeformer 200-3X i licznych elementów funkcjonalnych z najróżniejszych oryginalnych materiałów, w tym także całkowicie nowo zakwalifikowanych.

Producent wtryskarek do tworzyw sztucznych
 

Producent wtryskarek do tworzyw sztucznych i ich oprzyrządowania: wtryskarki elektryczne, wtryskarki hybrydowe, wtryskarki hydrauliczne, wtryskarki pionowe, manipulatory, serwis

Polska, 02-495 Warszawa, Al. Jerozolimskie 233