Arburg na targach Fakuma 2018

Arburg na targach Fakuma 2018 Podczas targów Fakuma między 16 a 20 października 2018 w Friedrichshafen firma Arburg zaprezentuje profesjonalistom wgląd w przyszłość technologii wtrysku - cyfrową i realną prezentację będzie można obejrzeć w formie "Road to Digitalisation" w hali A3, stanowisko 3101.

Arburg wprowadza klientów w cyfrową przyszłość

Stacje „Road to Digitalisation” prezentują drogę do przyszłościowego i wydajnego produkowania elementów z tworzywa sztucznego. Powyższe obejmuje nowe pakiety wsparcia, dostęp do nowego portalu dla klientów oraz przykłady z zakresu "Smart serwisu".

Premiery podczas targów Fakuma

Podczas targów Fakuma profesjonaliści będą mogli zapoznać się z nowymi urządzeniami marki Arburg - urządzeniem Allrounder 820 H w nowym wzornictwie i po raz pierwszy w wersji wykonania Packaging oraz Arburg Turnkey Control Module (ATCM) do kompleksowych urządzeń „pod klucz”. Dodatkowe atrakcje: praktyczne przykłady dla Industrie 4.0 i technologia wtrysku ciekłym silikonem dla mikroelementów. Zaprezentowane na stoisku targowym urządzenia Allrounder - wszystkie w nowym projekcie kolorystycznym "zieleń mięty - jasnoszary - ciemnoszary" - przedstawią nowy wizerunek firmy. Ofertę targową firmy Arburga dopełnia freeformer i własne stanowisko rekrutacyjne.

Atrakcje Arburg podczas targów Fakuma 2018:
  • Road to Digitalisation
  • Automatyzacja i rozwiązania "pod klucz": nowy Arburg Turnkey Control Modul (ATCM)
  • Zastosowania: technologia wtrysków mikro i ciekłym silikonem, branża opakowań i Przemysł 4.0
  • freeformer
  • Rekrutacja
  • Partnerzy
Źródło: Arburg

Czytaj więcej:
Targi 1283

Producent wtryskarek do tworzyw sztucznych i ich oprzyrządowania: wtryskarki elektryczne, wtryskarki hybrydowe, wtryskarki hydrauliczne, wtryskarki pionowe, manipulatory, serwis

Polska, 02-495 Warszawa, Al. Jerozolimskie 233