Arburg na targach MSV 2024

Arburg na targach MSV 2024

Na targach MSV 2024 w dniach od 8 do 11 października, firma Arburg zaprezentuje na stoisku targowym 31 w hali G1, swój bogaty zakres działalności. Centralnym elementem jest wtryskarka ALLROUNDER 470 H z nową technologią hybrydową maszyn. Inne główne tematy to serwis, doradztwo i cyfrowe usługi.Hybrydowa technologia maszyn zmniejsza koszty i skraca czas cyklu

Wtryskarka Allrounder 470 H „Premium“ zajmuje centralne miejsce na targach. Wtryskarka z serii HiDrive z nową technologią hybrydową maszyn jest szczególnie energooszczędna, oszczędzająca zasoby, wydajna w produkcji, niezawodna i przyjazna dla użytkownika. Do największych zalet zalicza się również koncepcja oszczędnego zarządzania olejem, która wymaga około 35% mniej oleju; ponadto olej jest wstępnie podgrzewany za pomocą ciepła odlotowego z maszyny. Nowe hybrydowe wtryskarki Allrounder H stanowią energooszczędną alternatywę dla wtryskarek hydraulicznych i ekonomiczną alternatywę dla wtryskarek elektrycznych, które nigdy wcześniej nie były dostępne na rynku.


1
Allrounder H wyposażony w nową technologię hybrydową wyróżnia się obniżonymi kosztami zakupu i eksploatacji, a także zoptymalizowanym zużyciem energii i krótszymi czasami cykli. Na targach MSV 2024 zaprezentowany zostanie wariant maszyny o rozmiarze 470 o najwyższej wydajności.


Cyfryzacja: wersja demonstracyjna „arburgXworld”

Odwiedzający targi MSV będą mogli dowiedzieć się, jak cyfryzacja działa w praktyce w nowoczesnych firmach zajmujących się technologią wtrysku, korzystając z wersji demonstracyjnej portalu dla klientów "arburgXworld" ze wszystkimi aplikacjami udostępnionymi do testowania. Dostęp za pośrednictwem aplikacji takich jak "MachineCenter", "ServiceCenter" i "Shop" jest bezpłatny. Ich zastosowanie zapewnia lepszy przegląd, prostą komunikację, większą elastyczność i szybszą reakcję. Pozwala to na znaczną oszczędność czasu i kosztów w codziennęj eksploatacji.

Producent wtryskarek do tworzyw sztucznych i ich oprzyrządowania: wtryskarki elektryczne, wtryskarki hybrydowe, wtryskarki hydrauliczne, wtryskarki pionowe, manipulatory, serwis

Polska, 02-495 Warszawa, Al. Jerozolimskie 233