Arburg - nowi dyrektorzy zarządzający już w blokach startowych

Arburg - nowi dyrektorzy zarządzający…

W 2024 r. w zespole zarządzającym Arburg pojawią się dwie nowe twarze: 1 lipca 2024 r. Steffen Kroner przejmie odpowiedzialność za dział finansów, kontrolingu, IT i zarządzania zasobami ludzkimi, który został utworzony na początku roku. Ponadto Gerhard Böhm, Managing Director Sales and After Sales, w ciągu roku przejdzie na emeryturę, a jego następca został już mianowany.

Pod koniec 2023 r. zespół zarządzający przeszedł zmiany, które doprowadziły do utworzenia nowego działu finansów, kontrolingu, IT i zarządzania zasobami ludzkimi: Renate Keinath, która była odpowiedzialna za zarządzanie zasobami ludzkimi jako Managing Partner od 2005 r., przeszła na emeryturę z działalności operacyjnej pod koniec roku i jest obecnie członkiem nowo utworzonej Rady Doradczej. Równolegle przeszedł na emeryturę Jürgen Boll, dyrektor zarządzający ds. finansów, controllingu i IT.

W dniu 1 lipca 2024 r. Steffen Kroner obejmie stanowisko Managing Director Finance, Controlling, IT and Human Resource. Poprzednio pracował jako Commercial Director działu żurawi wieżowych Liebherr i fabryki Liebherrr w Biberach. Kroner posiada międzynarodowe wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu i rozległą wiedzę na temat kwestii związanych z administrowaniem przedsiębiorstwem.

W ciągu tego roku Gerhard Böhm przejdzie na zasłużoną emeryturę jako Managing Director Sales and After Sales. Jego następca został już wyznaczony i obejmie stanowisko dyrektora zarządzającego najpóźniej 1 października 2024 roku. Do tego czasu Gerhard Böhm, który jako dyrektor zarządzający jest odpowiedzialny za sprzedaż i obsługę posprzedażową od 2016 roku, będzie zajęty zapoznawaniem swojego następcy z nowymi obowiązkami.

bez-tytulu
Gerhard Böhm, ustępują Managing Director Sales and After Sales

Producent wtryskarek do tworzyw sztucznych
 

Producent wtryskarek do tworzyw sztucznych i ich oprzyrządowania: wtryskarki elektryczne, wtryskarki hybrydowe, wtryskarki hydrauliczne, wtryskarki pionowe, manipulatory, serwis

Polska, 02-495 Warszawa, Al. Jerozolimskie 233

Reportaże

Forum