Biesterfeld Spezialchemie rozszerza swoją współpracę z firmą Evonik w Europie Wschodniej

Biesterfeld Spezialchemie…

Biesterfeld Spezialchemie, jeden z wiodących międzynarodowych dystrybutorów specjalistycznych produktów chemicznych, farmaceutycznych i składników żywności, rozszerza swoją długoletnią i udaną współpracę z firmą Evonik. Ze skutkiem natychmiastowym Biesterfeld Spezialchemie otrzymał nowe prawa do dystrybucji w następujących krajach: Albania, Bośnia i Hercegowina, Bułgaria, Chorwacja, Czechy, Estonia, Węgry, Łotwa, Litwa, Macedonia, Czarnogóra, Rumunia, Serbia, Słowacja, Słowenia i Ukraina, dla linii biznesowej Evonik "Interface & Performance". Ekspansja geograficzna wzmacnia pozycję Biesterfeld Spezialchemie w Europie Wschodniej i intensyfikuje udaną współpracę między obiema firmami. W segmencie rynku chemii budowlanej portfolio firmy obejmuje produkty pod markami: Sitren, Tegosivin i Tego Addibit. W segmencie rynku klejów i uszczelniaczy jej asortyment obejmuje produkty pod markami: Albidur, Albiflex, Albipox, Nanocryl, Nanopox, Surfynol, Tego Antifoam, Tegomer, Tegopren i Tego Rheo.

Dzięki uzyskanym nowym prawom do dystrybucji, asortyment produktów Biesterfeld Spezialchemie jest teraz dostępny w Europie Wschodniej w jeszcze większym zakresie. Portfolio firmy w obszarze produktów do betonu i suchych zapraw obejmuje środki napowietrzające, odpieniacze, środki hydrofobizujące, reduktory skurczu, środki antyadhezyjne i emulgatory. W dziedzinie klejów i uszczelniaczy asortyment obejmuje środki przeciwpieniące, środki zwilżające podłoże, dodatki reologiczne, dodatki dyspergujące, spoiwa modyfikowane sililami, silikony (utwardzane addycyjnie i kondensacyjnie), dodatki nanokrzemionkowe i modyfikatory udarności.

- Dzięki rozszerzeniu nowych praw do dystrybucji będziemy mogli dalej rozwijać naszą długoletnią i udaną współpracę.
oraz udostępnić naszą szeroką gamę produktów jeszcze większej grupie klientów. Jesteśmy bardzo zadowoleni z możliwości dystrybucji wysokiej jakości produktów z linii biznesowej Evonik "Interface & Performance" jako wyłączny partner - mówi Robert Geffken, Market Manager CASE Adhesives & Construction w Biesterfeld Spezial.
Construction w Biesterfeld Spezialchemie.

- Od sześciu lat z powodzeniem współpracujemy z Biesterfeld Spezialchemie w regionie DACH. i dlatego mamy po swojej stronie niezawodnego partnera o wysokim poziomie wiedzy technicznej. Dlatego z przyjemnością dodaliśmy Turcję do naszych regionów sprzedaży w ubiegłym roku. Rozszerzenie partnerstwa w Europie było dla nas kolejnym logicznym krokiem. Z niecierpliwością czekamy na nadchodzące projekty z naszym niezawodnym partnerem - mówi Christoph Altrogge, Head of Regional Business DEU/AUT/CH & Channel Management EMEA | Interfejs i wydajność w Evonik.

produkty chemiczne