Bole Europe tworzy spółkę w Niemczech

Bole Europe tworzy spółkę…

W czerwcu tego roku Bole Europe Technology, europejska część chińskiego producenta wtryskarek Bole, oficjalnie zakończyła przygotowania do założenia spółki Bole Intelligent GmbH z siedzibą w Niemczech.

- Nie jest tajemnicą, że region DACH (Niemcy, Austria, Szwajcaria) jest największym, ale także niezwykle wymagającym i specyficznym w Europie, więc niemiecka firma zapewni znaczące wsparcie dla działań Bole Europe na tych rynkach - mówi Vladimir Dunajewski, CEO Bole Europe Technology i zarazem CEO nowej niemieckiej spółki.

Jednym z głównych celów Bole Intelligent GmbH w Niemczech będą badania i rozwój we współpracy z niemieckimi ośrodkami badawczymi i instytutami w dziedzinie maszyn mechanicznych i inżynierii procesowej tworzyw sztucznych i metali.

- W centrum uwagi znajdzie się przyszłość przetwórstwa tworzyw sztucznych i metali, w tym przetwarzanie recyklatów i biopolimerów, metali lekkich, a także nowe technologie procesowe w sektorze opakowań, motoryzacyjnym i medycznym. Dział badawczo-rozwojowy w Europie umożliwia również optymalne wsparcie naszych klientów we wdrażaniu ich pomysłów na części w przyszłości - wyjaśnia Volker Börstinghaus odpowiedzialny za sprzedaż maszyn Bole w krajach niemieckojęzycznych.


img-2078

Nowa spółka będzie miała swoją siedzibę w Merseburgu koło Lipska, gdzie obecnie prowadzone są prace polegające na przystosowaniu hal do działalności Bole Intelligent GmbH.

- Jednocześnie rozwijamy sprzedaż bezpośrednią w krajach bałtyckich, Czechach i na Słowacji. W lutym tego roku brytyjska spółka Bole Machinery UK została włączona bezpośrednio do Bole Europe Technology, zatem jak widać rok 2024 upływa nam pod znakiem dynamicznego rozwoju - zaznacza Vladimir Dunajewski.

Wysokotechnologiczne wtryskarki dla Przetwórców tworzyw sztucznych. Szerokie spektrum zastosowań dla wszystkich branż oraz ciągła dostępność w Polskim magazynie europejskiego przedstawiciela. Maszyny hydrauliczne i elektryczne, kolanowe oraz dwupłytowe + maszyny specjalne.

Polska, 41-406 Mysłowice, Katowicka 72