Branża tworzyw odwiedziła siedzibę Plastigo

Branża tworzyw odwiedziła… Ponad 200 gości z całej Polski, 50-osobowa załoga z ramienia organizatorów, 5 tys. metrów kwadratowych powierzchni do dyspozycji zwiedzających, 6 prelekcji z dziedziny tworzyw sztucznych, 3 warsztaty w laboratorium, 2 pracujące gniazda produkcyjne, kilkanaście wtryskarek i setki urządzeń peryferyjnych - tak w skrócie można podsumować Drzwi Otwarte w Plastigo, na które dystrybutor maszyn zaprosił 8 kwietnia do swojej częstochowskiej siedziby.

Bez wątpienia to właśnie Częstochowa była w tym dniu stolicą polskiego przetwórstwa tworzyw sztucznych. Wśród odwiedzających Drzwi Otwarte Plastigo znaleźli się nie tylko przetwórcy z całej Polski, ale także przedstawiciele mediów oraz szeroko pojętego biznesu związanego z branżą tworzyw. Dzięki dobrej organizacji oraz szerokim możliwościom firmy w jednym miejscu udało się zaprezentować nie tylko ofertę wtryskarek w postaci pracujących gniazd produkcyjnych czy osprzętu peryferyjnego, ale także przedstawić propozycję usług serwisowych, laboratoryjnych, szkoleniowych, leasingowych oraz ukierunkowanych na pośrednictwo w pozyskiwaniu dotacji ze środków unijnych. W programie wydarzenia znalazły się m.in. prezentacje badań, krótkie prelekcje z zakresu przetwórstwa, pokazy możliwości serwisu, a także konsultacje specjalistyczne.

ZOBACZ FOTORAPORT Z WYDARZENIA

- Niezmiernie nam miło, że tak licznie odpowiedzieliście Państwo na nasze zaproszenie - powiedział Jerzy Dądela, dyrektor Plastigo. - To dla nas wielkie wyróżnienie. Wasza obecność tutaj oznacza, że upatrujecie w nas partnera godnego zaufania.

Podczas tegorocznych Drzwi Otwartych klienci i partnerzy Plastigo mogli kolejny raz od środka poznać możliwości marki. Tym samym wszystkie nowości w ofercie Plastigo zaprezentowało jeszcze przed targami Plastpol 2016. Jak jednak podkreśla sam dystrybutor, tegoroczne spotkanie w Kielcach będzie doskonałą okazją do poznania Plastigo w zupełnie nowej odsłonie. Szczegóły jak na razie otoczone są tajemnicą.

- W takiej formule jeszcze nie wystawialiśmy się w całej naszej długiej historii ekspozycji targowych - podkreśla Jerzy Dądela. - To będzie taka nasza mała rewolucja...


Podczas targów Plastpol firma Plastigo zaprezentuje swoją ofertę na stoisku G16.

Czytaj więcej:
Maszyny do przetwórstwa tworzyw sztucznych:
 

Maszyny do przetwórstwa tworzyw sztucznych: wtryskarki, peryferia, roboty, taśmociągi, mieszalniki

Polska, 42-200 Częstochowa, Bór 77/81
Obserwator
Obserwator
*.37.41.145

Wysłany: 2016-04-15 00:58:13

Kiedyś ich konkurenci przekonywali mnie aby nie kupować maszyny w Plastigo bo znikają z polskiego rynku. Sam chciałbym tak zniknąć

Jacek_N
Jacek_N
*.146.144.143

Wysłany: 2016-04-15 14:58:08

Tak mówi konkurencja gady nie ma żadnych prawdziwych argumentów. Ważne są fakty.

Adx
Adx
*.254.231.187

Wysłany: 2018-06-27 18:18:39

Niestety - czasami konkurencja jest nieuczciwa. A ta o której piszesz z pewnością.