COVID-19 w przetwórstwie tworzyw sztucznych, czyli jeszcze będzie normalnie

COVID-19 w przetwórstwie tworzyw…

Sytuacja, w jakiej obecnie się znajdujemy jest całkowicie bezprecedensowa. Wyjątkowość tej chwili motywuje nas - dostawcę rozwiązań - do podjęcia działań niemieszczących się w żadnych dotychczasowych schematach.

Dlatego w nową rzeczywistość wchodzimy z nowym planem. W tym momencie, jak w żadnym innym dotychczas, chcemy mieć pewność, że podejmujemy działania, robimy coś dobrego, nie zatrzymujemy się w miejscu.

Pragniemy udostępnić Państwu cykl darmowych szkoleń branżowych, publikowanych w formie transmisji "live" na facebookowym profilu firmy  NTQ s.c.

Tematyką pierwszego szkolenia jest "COVID-19 w przetwórstwie tworzyw sztucznych, czyli jeszcze będzie normalnie". Przeprowadzi je nasz Dyrektor Handlowy Anatol Zielnik - pasjonat zmian i ciągłego rozwoju. Anatol jest nie tylko dyrektorem handlowym, to także coach oraz trener zarządzania i biznesu. W trakcie swojej wieloletniej kariery prowadził coachingi narzędziowe i rozwojowe, warsztaty z zakresu sprzedaży, standardów obsługi klienta, komunikacji i motywacji. Przy nim każdy niewykorzystany potencjał i ukryty talent ujrzy światło dzienne.

Kilka słów od Anatola:


Pierwsza transmisja odbędzie się już w najbliższy wtorek 7 kwietnia o godzinie 14.00. Informacje o kolejnych naszych wystąpieniach znajdziecie w naszych mediach społecznościowych.

Rozmawiajmy, wspierajmy się, twórzmy!

#stayintouch

Transmisja zostanie zapisana dla wszystkich tych, którzy nie mogą w niej uczestniczyć w tym czasie.

Znajdź nas w social media:

Facebook

Instagram

LinkedIn

YouTube


Czytaj więcej:
Rynek 1092
Wideo 168
COVID-19 190

Kompleksowe partnerstwo biznesowe na rynku przetwórstwa tworzyw sztucznych. Sprawdź największe atuty marki NTQ s.c.: układy plastyfikujące, optymalizacja i wdrażanie projektów, profesjonalne doradztwo techniczne i serwis

Polska