Channel Partner Program firmy Siemens PLM Software

Channel Partner Program firmy… Zaangażowanie firmy Siemens w proces tworzenia rozbudowanego i silnego ekosystemu partnerskiego, pełniącego strategiczną rolę w prowadzonej działalności biznesowej, doprowadziło do powstania największego i najszybciej rozwijającego się programu partnerskiego w branży. W ramach swoich nieustających wysiłków zmierzających do ciągłego rozbudowywania nagrodzonej licznymi wyróżnieniami inicjatywy Channel Partner Program, dział firmy Siemens odpowiedzialny za oprogramowanie do zarządzania cyklem życia produktów (PLM) doprowadził niedawno do zarejestrowania tysięcznego partnera sprzedażowego uczestniczącego w programie. Liczba współpracujących ze sobą wzajemnie podmiotów z całego świata zwiększyła się o 150 na przestrzeni ostatnich 12 miesięcy. Po rozszerzeniu zakresu programu, w bardziej kompleksowy sposób odzwierciedla on portfolio produktów firmy Siemens przeznaczonych dla cyfrowych przedsiębiorstw. Obecnie obejmuje on także oprogramowanie do zarządzania cyklem życia aplikacji (ALM), zarządzania działalnością produkcyjną (MOM), jak również wszystkie rozwiązania symulacyjne i testowe. Dzięki wzrostowi organicznemu oraz ekspansji związanej z integracją nowych podmiotów, nagradzany wieloma wyróżnieniami program firmy Siemens obejmuje obecnie ponad 11 tysięcy działających na całym świecie ekspertów w dziedzinie techniki i sprzedaży, którzy służą pomocą klientom wprowadzającym nowoczesne, cyfrowe rozwiązania.

CRN - marka The Channel Company - przyznała firmie Siemens PLM Software, już po raz 11 z rzędu, ocenę 5 gwiazdek w tegorocznej edycji przewodnika Partner Program Guide i nagrodziła Jeffa Zobrista - Wiceprezesa w dziale Global Partner Sales Siemens PLM Software – tytułem 2017 Channel Chief.

- Jesteśmy niezwykle dumni z korzyści, jakie odnoszą nasi partnerzy dzięki uczestnictwu w naszej inicjatywie Channel Partner Program. Pragniemy również podziękować CRN za przyznanie nam, po raz kolejny, oceny 5 gwiazdek - zauważył Jeff Zobrist. - Jestem również zaszczycony tytułem Channel Chief 2017, przyznanym mi przez CRN. Powyższe wyróżnienia stanowią dowód uznania dla realizowanej przez nas strategii. Strategii, dzięki której nasi klienci i partnerzy korzystają w swojej działalności z coraz to szerszej gamy oferowanych przez nas rozwiązań cyfrowych. Możliwość uczestniczenia w programie Channel Partner firmy Siemens PLM Software jest wspaniałym doświadczeniem.

Czytaj więcej:
Konkursy 154

Reportaże

Forum