Cold Jet przejmuje firmę Aquila Triventek

Cold Jet przejmuje firmę Aquila…

Firma Cold Jet, światowy lider w zakresie suchego lodu, podpisał list intencyjny w celu przejęcia działalności Aquila Triventek, duńskiej firmy specjalizującej się w opracowywaniu innowacyjnych systemów do czyszczenia, produkcji i odzyskiwania dwutlenku węgla. Wraz z nową ofertą produktową i możliwościami biznesowymi, Cold Jet powita również pracowników, partnerów i klientów firmy Triventek z ponad 40-letnim doświadczeniem w branży i wspólnym spojrzeniem na zrównoważony rozwój. „To przejęcie, w swej istocie, zintegruje technologię wytwarzania suchego lodu, innowacyjność i pracowników firmy Triventek z rodziną i portfolio produktów firmy Cold Jet." - powiedział Eugene Cooke, CEO w Cold Jet.

Firma Cold Jet jest zadowolona z dodania do swojej oferty granulatorów i urządzeń do odzyskiwania dwutlenku węgla firmy Triventek, które uzupełnią ofertę Cold Jet o małe i duże urządzenia wytwarzające suchy lód wraz z systemami do odzyskiwania CO2. Te ostatnie doskonale pasują do systemów produkujących suchy lód firmy Cold Jet, co pomoże klientom osiągnąć jeszcze większą wydajność w zakresie produkcji suchego lodu.


system-odzyskiwania-co2


„Zaawansowane systemy odzyskiwania CO2 firmy Triventek dają naszej firmie wyjątkowe możliwości stworzenia bardziej zrównoważonych rozwiązań do produkcji suchego lodu.” - powiedział Dennis Hjort, Senior Vice President w firmie Cold Jet. Cold Jet z siedzibą w Loveland (Ohio, USA) prowadzi międzynarodową działalność w Europie, Azji, Kanadzie i Meksyku. Firma Triventek wniesie nowe możliwości i obszary działalności w Europie, Skandynawii, na Południowym Pacyfiku, w Japonii, Południowej Afryce, Brazylii, Kanadzie i Australii.

„Technologia odzyskiwania dwutlenku węgla zastosowana w systemach firmy Triventek w połączeniu z urządzeniami Cold Jet umożliwi naszym klientom efektywne podwojenie wydajności surowca, przy tym samym nakładzie ciekłego CO2. Wpłynie to pozytywnie na zrównoważony rozwój firm we wszystkich aspektach ich działalności." - podsumowuje Cooke.

Cold Jet to światowy lider w technologii czyszczenia suchym lodem i produkcji suchego lodu, opracowujący niezawodne systemy czyszczenia, które znajdują zastosowanie w każdej branży

Polska

Reportaże

Forum