Colmex poszerza ofertę o urządzenia do post-processingu od Addiblast

Colmex poszerza ofertę o urządzenia…

Firma Colmex, dostarczająca drukarki 3D do metalu, piasku i ceramiki, z entuzjazmem ogłasza partnerstwo z Addiblast. Celem tej współpracy jest rozbudowa gamy produktów Colmex o zaawansowane urządzenia peryferyjne do post-processingu, dedykowane głównie do obróbki po drukowaniu 3D z metali i tworzyw sztucznych.

Addiblast, specjalizując się w rozwiązaniach do efektywnego usuwania proszku po drukowaniu, recyklingu i obróbki powierzchniowej wydruków 3D, stanowi cenne uzupełnienie oferty Colmex. Oferta Addiblast podzielona jest na trzy kategorie:

  • BAM (Blaster for Additive Manufacturing): Urządzenia do obróbki ściernej i de-powderingu części drukowanych.
  • MARS (Metal Additive Removal Systems): Systemy do usuwania nadmiaru proszku z wydrukowanych elementów.
  • STAR (Station for Transfer and Additive Recycling): Stacje do transportu, recyklingu i odzyskiwania proszku.


addiblast-family-render

Partnerstwo z Addiblast stanowi strategiczny krok dla Colmex, pozwalając na oferowanie szerszego zakresu urządzeń i rozwiązań, co jest odpowiedzią na rosnące potrzeby rynku produkcji addytywnej. Jakub Majchrzak z Colmex podkreśla: "Dzięki tej umowie partnerskiej możemy teraz oferować kompletną linię produkcyjną, na którą składa się drukarka 3D do metalu, urządzenia do usuwania proszku oraz stacje obróbki ściernej powierzchni. To znacząco rozszerza nasze możliwości i pozwala na dostarczanie klientom bardziej kompleksowych i efektywnych rozwiązań w dziedzinie druku 3D."

Zapraszamy do odwiedzenia stoiska Colmex na nadchodzących targach Dni Druku 3D w Kielcach od 19 do 22 marca, gdzie będzie można zobaczyć pełną ofertę firmy. Stoisko Colmex znajdziecie pod numerem F-52.

Reportaże

Forum