Coraz więcej firm na SyMas 2018

Coraz więcej firm na SyMas… Już ponad 110 firm z kraju i zagranicy potwierdziło swój udział w 10. Międzynarodowych Targach Obróbki, Magazynowania i Transportu Materiałów Sypkich i Masowych - SyMas. Podczas Targów, które odbędą się 10-11 października 2018 roku w EXPO Kraków spotkają się najwięksi producenci i dystrybutorzy maszyn oraz urządzeń dla branży z całej Europy.

Pośród nich pojawią się m.in.: Biko-Serwis Sp. z o.o., Dec Poland Tekpro Sp. z o.o., Deric Technik s.c., Endress+Hauser Polska Sp. z o.o., PRO-ORGANIKA Sp. z o.o., NetterVibration Polska Sp. z o.o., Tubes International Sp. z o.o., WAM Polska Sp. z o.o. Udział w jubileuszowej edycji Targów SyMas to gwarancja dotarcia do specjalistycznych odbiorców.

Na Targach SyMas pojawią się nowości związane z przetwarzaniem, transportem, obróbką oraz filtrowaniem szeroko pojętych materiałów sypkich i masowych. Poprzednią odsłonę wystawy odwiedziło ponad 2600 gości. Targom SyMas jak co roku towarzyszyć będą 9. Międzynarodowe Targi Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji - Maintenance.

banerCzytaj więcej:
Targi 1283