Currywurst w nowatorskim opakowaniu

Currywurst w nowatorskim opakowaniu
Zakłady RPC Bebo Plastik opracowały pomysłowy pojemnik do podgrzewania w kuchence mikrofalowej, z wygodnym widelczykiem umieszczonym we wgłębieniu w denku opakowania. Nowy projekt stworzono ze względu na rosnącą popularność gotowych dań i przekąsek w uniwersalnych opakowaniach umożliwiających spożywanie posiłków „w biegu”.

Opakowanie, które powstało we współpracy z niemieckimi zakładami mięsnymi Cuxfleisch Busse i Halberstädter Würstchen- & Konservenfabrik, uatrakcyjnia dania gotowe robione z Currywurst, tradycyjnej niemieckiej kiełbasy o smaku curry.

Zakłady RPC Bebo Plastik opracowały pomysłowy pojemnik do podgrzewania w kuchence mikrofalowej, z wygodnym widelczykiem umieszczonym we wgłębieniu w denku opakowania. Nowy projekt stworzono ze względu na rosnącą popularność gotowych dań i przekąsek w uniwersalnych opakowaniach umożliwiających spożywanie posiłków „w biegu”.Niezwykła konstrukcja pojemnika obejmuje drugą odwróconą komorę w głównej części opakowania, z dostępem od spodu. Pozwala to na umieszczenie w spodniej części widelca i saszetki z curry, co nie wpływa na ogólną prezentację opakowania na półce.

Komorę zamyka samoprzylepna etykieta z wygodnym języczkiem do otwierania, aby konsument mógł wyjąć widelec i saszetkę przed włożeniem pojemnika do kuchenki mikrofalowej.

Zamknięcie pojemnika termoformowanego z PP stanowi atrakcyjna folia z pełnokolorowym nadrukiem, zapewniająca maksymalną świeżość produktu i efektywną prezentację w chłodziarkach sklepowych.

„Nasi klienci pragnęli zaoferować konsumentom kompletne posiłki ze sztućcami i przyprawami” – powiedział Marc Rademacher z RPC Bebo Plastik. „Spodnia komora umożliwia ich łatwe i wygodne przechowywanie wewnątrz opakowania”.

RPC Bebo Plastik GmbH
Lloydstrasse 6,
D-27432 Bremervörde, Germany
Tel: +49 (0)4761 860-0
Fax:: +49 (0)4761 860201
Email: info@rpc-beboplastik.de

Czytaj więcej: Opakowania 1108