Davis-Standard finalizuje przejęcie Extrusion Technology Group

Davis-Standard finalizuje…

Davis-Standard, LLC, światowy lider w projektowaniu i produkcji technologii wytłaczania i przetwarzania, ma przyjemność ogłosić, że zakończył wcześniej ogłoszone przejęcie Extrusion Technology Group. Przejęcie obejmuje trzy cenione marki: battenfeld-cincinnati, exelliq i Simplas. Te nabytki oficjalnie dołączają do rodziny Davis-Standard, stanowiąc znaczący kamień milowy w strategicznej ekspansji firmy. Przejęcie jeszcze bardziej wzmacnia pozycję Davis-Standard jako lidera w branży, łącząc jego doświadczenie z innowacyjnymi technologiami i obecnością na rynku battenfeld-cincinnati, exelliq i Simplas. Dzięki wspólnemu dążeniu do doskonałości, zjednoczony zespół jest w stanie dostarczać niezrównane rozwiązania i wsparcie klientom na całym świecie.

- Cieszymy się, że możemy oficjalnie powitać battenfeld-cincinnati, exelliq i Simplas w rodzinie Davis-Standard. To strategiczne przejęcie wzmacnia nasze zaangażowanie w dostarczanie najnowocześniejszych rozwiązań i kompleksowego wsparcia dla naszych klientów z różnych branż - powiedział Giovanni Spitale, CEO Davis Standard. - Razem jesteśmy dobrze przygotowani do napędzania innowacji, zwiększania wydajności operacyjnej i zaspokajania zmieniających się potrzeb globalnego rynku wytłaczania i przetwarzania.

Były dyrektor generalny ETG, a obecnie prezes ETG i członek zespołu kierowniczego Davis Standard Gerold Schley stwierdził: - Cieszymy się, że możemy rozpocząć ten nowy rozdział jako część rodziny marek Davis-Standard. Synergia między ETG i Davis-Standard stwarza ekscytujące możliwości współpracy, innowacji i rozwoju - dodał Schley. Widzimy liczne synergie, które pozwolą nam na płynną integrację, zapewniając płynne przejście dla klientów wszystkich marek.

Włączenie tych renomowanych marek do portfolio Davis-Standard wnosi bogactwo wiedzy, doświadczenia i zaawansowanych technologii. Klienci mogą oczekiwać rozszerzonej oferty produktów, zwiększonych możliwości usługowych i szerszej obecności geograficznej. Davis-Standard pozostaje zaangażowany w dostarczanie wartości swoim klientom, partnerom i interesariuszom. Firma jest entuzjastycznie nastawiona do możliwości, jakie to przejęcie stwarza dla współpracy, innowacji i rozwoju.


Czytaj więcej:
Umowy 167

Reportaże

Forum