Duże zainteresowanie targami K 2025 w Düsseldorfie

Duże zainteresowanie targami…

Przestrzeń wystawiennicza na targach K 2025 cieszy się dużym zainteresowaniem na całym świecie. Pod hasłem: The Power of Plastics! Green - Smart - Responsible nadchodzące targi K skupią się na istotnych obszarach działania branży: Gospodarka o obiegu zamkniętym, cyfryzacja i odpowiedzialność społeczna. K 2025 będzie kontynuacją niezwykle udanego wydarzenia w 2022 roku. Po oficjalnym terminie rejestracji pod koniec maja jedno jest pewne: wszystkie renomowane firmy z międzynarodowego przemysłu tworzyw sztucznych i gumy wezmą udział w tych wiodących targach, które odbędą się w październiku przyszłego roku. Popyt na stoiska jest wysoki, a wszystkie 18 hal Centrum Wystawienniczego w Düsseldorfie i tereny zewnętrzne będą ponownie w pełni zajęte.

Według Erharda Wienkampa, dyrektora zarządzającego Messe Düsseldorf, duże zainteresowanie ze strony całej branży potwierdza wyjątkową pozycję K Düsseldorf: „K 2025 zapewni pełny przegląd branży tworzyw sztucznych przechodzącej transformację i ponownie będzie zawierał mnóstwo imponujących innowacji. Wiemy, że wielu naszych wystawców już przygotowuje swoje innowacje produktowe i prezentacje na pełnych obrotach. Targi w Düsseldorfie po raz kolejny dostarczą przyszłościowego impulsu dla całej branży tworzyw sztucznych i gumy".

Ponad 3000 wystawców weźmie udział w targach K 2025 w dniach od 8 do 15 października i przedstawi globalnej publiczności eksperckiej swoją ofertę w obszarach

  • Surowce, materiały pomocnicze
  • Półprodukty, komponenty techniczne i wzmocnione części z tworzyw sztucznych
  • Maszyny i urządzenia dla przemysłu tworzyw sztucznych i gumy.
k22-mt4735

Szczególnie dobrze reprezentowani będą dostawcy z Niemiec, Włoch, Turcji, Austrii, Szwajcarii i USA. Liczba producentów z Chin, Indii i Tajwanu ponownie wzrosła.

"Siła tworzyw sztucznych! Zielone - Inteligentne - Odpowiedzialne.” tak brzmi hasło K 2025, które uzupełniają trzy główne przesłania: "Kształtowanie gospodarki o obiegu zamkniętym", "Wdrażanie cyfryzacji" i "Troska o ludzi". Skupia się to na trzech najbardziej istotnych obszarach działania dla sektora: Gospodarki o obiegu zamkniętym, Cyfryzacji i Ludzi. To ostatnie wiąże się zarówno ze społeczną odpowiedzialnością biznesu, jak i z perspektywami przyszłej kariery dla młodych profesjonalistów z branży tworzyw sztucznych i gumy.  

K in Düsseldorf to barometr trendów i forum innowacji dla globalnego przemysłu. Co trzy lata debiutują tu najnowsze rozwiązania, prezentowane są innowacyjne i pionierskie technologie oraz nawiązywane są międzynarodowe sieci kontaktów. Uzupełnieniem oferty wystawców na ich stoiskach są specjalne formaty K. Specjalny pokaz zorganizowany przez Plastics Europe Deutschland będzie również odzwierciedlał trzy główne tematy K 2025. W Kampusie Naukowym ponownie zaprezentowane zostaną najnowsze działania i wyniki organizacji uniwersyteckich i naukowych - tutaj badania i biznes są ze sobą powiązane. Organizowane przez Stowarzyszenie Maszyn do Tworzyw Sztucznych i Gumy w ramach Niemieckiego Stowarzyszenia Producentów Maszyn i Urządzeń (VDMA) duże Forum Gospodarki Obiegu Zamkniętego planowane jest na terenie zewnętrznym, gdzie wystawcy zademonstrują kluczowe znaczenie technologii dla wdrażania gospodarki obiegu zamkniętego w przemyśle tworzyw sztucznych. Hotspotem na temat gumy będzie przeprojektowana Rubberstreet pod auspicjami wdk e.V. (Stowarzyszenie Handlowe Niemieckiego Przemysłu Gumowego) w hali 6. Tutaj wystawcy zaprezentują innowacyjną doskonałość operacyjną gumy i elastomerów termoplastycznych.

Więcej informacji na temat targów K 2025 można znaleźć na stronie: www.k-online.de

Odwiedź również K-Mag. Magazyn internetowy K w Düsseldorfie zawiera wiadomości i historie z międzynarodowego przemysłu tworzyw sztucznych i gumy przez cały rok.