Ecoflow Heating&Cooling Systems na targach Fakuma

Ecoflow Heating&Cooling Systems…
Podczas tegorocznych targów Fakuma firma Ecoflow Heating&Cooling Systems zaprezentuje w kompleksie targowym we Friedrichshafen trzy nowe urządzenia dedykowane dla branży przetwórczej.

Pierwsze z nich to autonomiczny sterownik dysz sekwencyjnych z napędem hydraulicznym z serii AHX. Zaprojektowany został wyłącznie do współpracy z formą wtryskową zawierającą w układzie gorącego bloku dysze zamykane zaworowo. Sterownik AHX jest autonomiczną jednostką wyposażoną w zespół pompowy, zbiornik oleju ze zintegrowaną chłodnicą, zespół zaworowy, układ sterowania i automatyki procesowej.

Drugie z urządzeń to chiller chłodzony wodą o mocy 20kW z serii CHW (woda-woda). Jest to urządzenie przeznaczone dla wymagających procesów, gdzie nie jest wskazana cyrkulacja powietrza, np. w aplikacjach medycznych czy w aplikacjach elektronicznych, jako wyposażenie clean roomów.

Trzecia nowość - termoregulatory z serii PWA - dedykowane są dla form grzanych wodą w zakresie od 30 st. C do 90 st. C lub dla form grzanych olejem w zakresie od 80 st. C do 200 st. C. Urządzenia cechuje wysoka jakość wyposażenia, łatwa obsługa i bardzo dobre parametry techniczne przy zachowaniu przystępnej ceny.

Urządzenia grzewcze i chłodnicze firmy Ecoflow dedykowane są dla przemysłu i znajdują szerokie zastosowanie w procesach technologicznych. Oprócz wspomnianych nowości w gamie produktów firmy znajdują się między innymi urządzenia grzewcze z termostatowaniem za pośrednictwem wody, oleju lub pary wodnej w zakresie temperatur od +20 st. C do +300 st. C, agregaty chłodnicze w zakresie temperatur od -30 st. C do +30 st. C, chłodnie wentylatorowe (tzw. free coolery), a także zaawansowane regulatory PID do grzałek elektrycznych dedykowane do form wtryskowych.

Firma od lat prezentuje swe produkty podczas targów branżowych w Polsce i zagranicą. Dzięki otrzymanemu dofinansowaniu przyznanemu w ramach działania 6.1 "Paszport do eksportu", w 2013 roku firma rozpoczęła sprzedaż swoich produktów między innymi w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Słowacji, Czechach, a także w Rosji i na Ukrainie.