Ekspresy do kawy z elementami Elesa+Ganter

Ekspresy do kawy z elementami…
W najnowszym ekspresie do kawy o nazwie Belle Epoque, wykonanym przez firmę ELEKTRA S.r.l. zainstalowano rękojeści i pokrętła wykonane na specjalne zamówienie przez Elesa+Ganter. ELEKTRA S.r.l. odpowiada za produkcję unikatowych, chromowanych ekspresów, dostarczanych do sieci Coffe Shops 1882, założonych przez włoskiego producenta kawy – Caffe Vergano.

Włoska sieć kawiarni oferuje swoim klientom najwyższą jakość produktów, a także unikalną oraz kompleksową obsługę. Strategia firmy polega na propagowaniu kultury picia włoskiego espresso w przytulnym, domowym otoczeniu oraz traktowaniu picia kawy jako codziennego, szczególnego rytuału.

ELEKTRA S.r.l. szukała komponentów pasujących stylistycznie do ich charakterystycznego, chromowanego ekspresu. Zdecydowała się na współpracę z Elesa+Ganter, która wykonała rękojeści i pokrętła ze specjalnego tworzywa, posiadającego te same walory estetyczne co eleganckie, klasyczne produkty z wrzośca drzewiastego. Dzięki temu elementy, które są stale używane przez baristów charakteryzują się wyrafinowanym stylem, a jednocześnie posiadają właściwości techniczne gwarantujące odporność na zużycie, wilgoć i wysoką temperaturę. Jest to idealny przykład na wielofunkcyjność produktów Elesa+Ganter i dowód na to, że można wykonać elementy, które są jednocześnie eleganckie i funkcjonalne.

Ekspres do kawy Belle Epoque z pokrętłami i rękojeściami wykonanymi na specjalne zamówienie przez Elesa+Ganter


- Nasze ekspresy nie są zwykłymi urządzeniami do parzenia kawy. Traktujemy je jako element wyposażenia, zintegrowanego z otoczeniem, do którego są przeznaczone. Dbamy o to, aby przyciągały uwagę klientów, dlatego umieszczamy je zawsze w widocznym i dobrze oświetlonym miejscu, aby nadać danemu miejscu szczególny klimat. Sam design ekspresu jest godny podziwu i liczy się w nim każdy, nawet najmniejszy detal. Jest to nasza strategia przy realizacji wszystkich projektów - powiedział Dyrektor Sprzedaży firmy ELEKTRA.

Elesa+Ganter ma na koncie wiele tego typu realizacji i oferuje wykonanie produktów na specjalne zamówienie klienta. W pierwszej kolejności określa standardowy model wybrany z katalogu. Następnie doprecyzowywane są warianty oraz kolorystyka. Taka strategia pozwala na zaproponowanie klientowi ekonomicznego rozwiązania oraz na szybką realizację zlecenia, przy jednoczesnym zachowaniu bardzo wysokiej jakości.

- Jesteśmy szczególnie dumni z końcowego efektu naszej współpracy z firmą ELEKTRA S.r.l.. Wykonane przez nas elementy, dopasowane do chromowanych ekspresów doskonale oddają jakość oraz styl 3 firm, będących liderami w swoich sektorach. Jesteśmy przekonani, że nawet najmniejsze detale używanych komponentów, przyczyniają się do uatrakcyjnienia oraz podniesienia wartości finalnego produktu - powiedział Dyrektor Sprzedaży Elesa+Ganter na rynek włoski.


brak
 

Standardowe elementy maszyn: uchwyty, trzpienie, wibroizolatory, zawiasy, pokrętła, magnesy, dociski, napinacze, zestawy kołowe

Polska